İzmir Evlilik Hazırlıkları Fuarı Tango ve Latin Danslarıyla Renklenecek - Son Dakika

İzmir Evlilik Hazırlıkları Fuarı Tango ve Latin Danslarıyla Renklenecek

09.01.2012 12:32
İzmir Evlilik Hazırlıkları Fuarı Tango ve Latin Danslarıyla Renklenecek, System.String[]

22-25 Mart 2012 tarihinde gerçekleştirilecek olan İzmir Evlilik Hazırlıkları Fuarı'nda tango ve latin dansları gösterilerinin de sunulacağı bildirdi.

22-25 Mart 2012 tarihinde gerçekleştirilecek olan İzmir Evlilik Hazırlıkları Fuarı'nda tango ve latin dansları gösterilerinin de sunulacağı bildirdi.

Fuarın Tepekule Sergi ve Kongre Merkezi'nde icra edileceğini belirten Kütahya Frig Fuarcılık Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Varol, etkinliğin, sektörün önemli isimleri ile ihtiyaç sahiplerinin buluşacağı bir organizasyon olacağını kaydetti.

Fuarın İzmir'in yanı sıra Aydın ve Manisa illerine de hitap edeceğini ifade eden Tuncay Varol, "Bilindiği gibi, evlilik hazırlıkları büyük zahmet ve zaman isteyen bir süreçtir. Gelinliğinden ayakkabısına, mobilyasından halısına farklı yerlerde farklı modellerde.İşte tam da bu nokta da evlilik adına her şeyin bir arada bulunacağı bir merkez olmalı dedik.Farklı seçeneklerin ama gerekli her şeyin bir arada bulunduğu bir yer. İlkinin yapılacağı Evlilik Hazırlıkları Fuarı İzmir ve çevre ilçelerinde, Manisa ve Aydın'da yaşayan ve evlilik hazırlığı içinde olan çiftlerin, evini yenilemek isteyenlerin mutlaka görmek isteyeceği bir cazibe merkezi olacaktır.Ev ve Evlilik adına A'dan Z'ye her şeyin bulunabileceği, sektörün önemli isimleri ile ihtiyaç sahiplerinin buluşacağı bir fuar organizasyonu olacaktır. Fuar ziyaretçilerine hoş vakit geçirtecek çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapacak. İzmir'de 5 yıldır sanat ve spor eğitimi veren Balejim Sanat ve Spor Okulu 4 gün süre ile fuarda Tango ve Latin dansları gösterileriyle ziyaretçiler ile buluşacak. Ayrıca Fuarda İzmir Kuaförler Odası ile işbirliği ile yapılarak Saç Show düzenlenecek. Yapılacak etkinlikte çok sayıda kuaför yer alacak. Gelinlik giymiş kızların saçları son moda tasarımlar ile çiçek açacak. Fuarda yapılacak diğer sosyal etkinlikler ise zaman içinde açıklanacak. Fakat fuar yetkilileri yaptığı açıklamada fuarı unutulmaz kılmak için defile ve diğer şov hazırlıklarının sürdüğünü dile getirerek "İzmir çok güzel ve canlı 4 gün geçirecek" dedi. - KÜTAHYA

İzmir Evlilik Hazırlıkları Fuarı Tango ve Latin Danslarıyla Renklenecek

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel İzmir Evlilik Hazırlıkları Fuarı Tango ve Latin Danslarıyla Renklenecek - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

MAK Danışmanlık'tan çarpıcı analiz: 18 yıllık AK Parti iktidarında muhalefetin topyekün sahaya indiğini ilk kez görüyoruz İtalya Kupası maçında kural hatası yapan Roma'ya hükmen mağlubiyet cezası verildi Milli Eğitim Bakanı Selçuk: 15 Şubat'tan sonra kapsamlı bir telafi programına hazırlanıyoruz Reklam teklifi alan Aleyna Tilki gözünü yükseklere dikti: Tarkan ya da Ajda Pekkan oynarsa düşünürüm Bakan Soylu'nun annesine küfreden şüpheli "Cumhurbaşkanı'na Hakaret"ten tutuklandı İngiltere Başbakanı Johnson: Yeni mutasyon öncekinden daha öldürücü Twitter, Trump'ın fotoğrafını paylaşıp intikam çağrısı yapan Hamaney'in hesabını askıya aldı Tokat'ta 10 kişide koronavirüsün mutasyona uğramış hali görüldü