İzmir Fashion Week - Son Dakika

İzmir Fashion Week

5 yıl önce

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - "Gül ile Bülbül" temalı defileden detay görüntüler Ege Giyim Sanayicileri Derneği (EGSD), Ege İhracatçı Birlikleri (EİB) ve Rönesans Ajans işbirliğinde gerçekleştirilen İzmir Fashion Week etkinliği, "Gül ile Bülbül" temasıyla hazırlanan defileyle başladı.

İzmir Fashion Week, System.String[]

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - "Gül ile Bülbül" temalı defileden detay görüntüler Ege Giyim Sanayicileri Derneği (EGSD), Ege İhracatçı Birlikleri (EİB) ve Rönesans Ajans işbirliğinde gerçekleştirilen İzmir Fashion Week etkinliği, "Gül ile Bülbül" temasıyla hazırlanan defileyle başladı. İzmir Arena'daki defilede İzmir Ekonomi Üniversitesi Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümü 2014-2015 yılı mezunları Gözde Şenkaya, Arzu Cevdetoğlu, Gökçe Demir, Nesli Alagil, Sırma Gülgeze'nin Oscar Wilde eseri "Gül ile Bülbül" temasıyla hazırladığı giysiler mankelerce sergilendi. Etkinlik kapsamında 4 Aralık tarihine kadar toplam 9 defile yapılacak, tasarımcılar ve markaların koleksiyonları moda severlerin beğenisine sunulacak.

İzmir Fashion Week

Haber Yayın Tarihi: 02.12.2015 08:05 Kaynak: AASon Dakika

Bülent Arınç'ın "Ankara'yı parsel parsel sattı" sözlerine dava açan Melih Gökçek'i üzecek karar
Mahsun Kırmızıgül 14 yıl sonra ilk kez şarkı söyledi Domuzu farketti, peşine düştü! Sürek avında kurşunların hedefi oldu