Son Dakika Haberleri: İzmir 'Linda' İsimli Köpeğin Yıkanma Şekli Büyük İlgi Gördü

İzmir 'Linda' İsimli Köpeğin Yıkanma Şekli Büyük İlgi Gördü

3 ay önce

'Linda' isimli köpeğin yıkanma şekli büyük ilgi gördüİZMİR'de, vücudunu bir akaryakıt istasyonundaki otomatik taşıt yıkama makinesinin fırçasına yaslayarak yıkanan, 'Linda' isimli köpek, izleyenleri gülümsetti.

'Linda' isimli köpeğin yıkanma şekli büyük ilgi gördü

İZMİR'de, vücudunu bir akaryakıt istasyonundaki otomatik taşıt yıkama makinesinin fırçasına yaslayarak yıkanan, 'Linda' isimli köpek, izleyenleri gülümsetti.

İzmir'de, esnafın 'Linda' ismini verdiği sokak köpeğinin, bir akaryakıt istasyonunda bulunan otomatik taşıt yıkama makinesinin fırçasına yaslanarak yıkanması, bir vatandaş tarafından cep telefonuyla görüntülendi. 'Linda'nın yıkanma keyfi, sosyal medyada büyük ilgi gördü. Görüntülerde, köpeğin, bir minibüsün yıkanması sırasında, otomatik olarak hareket eden fırçaların kendisine doğru gelmesini beklediği ve gelince de vücudunu fırçaya yasladığı görülüyor. Köpek, vücudunun farklı bölgelerine fırçaya denk getirerek, tamizleniyor. Köpeğin haftada birkaç kez aynı istasyona gelip, bu şekilde yıkandığı belirtiliyor.Yeniden Aday Gösterilmeyen AK Partili Belediye Başkanı Gözyaşlarıyla İstifa Etti İran Resmi Haber Ajansı, Suriye'de Gerçekleşen Patlamanın Faili Olarak Necati Şaşmaz'ın Fotoğrafını Paylaştı

Koyun Kesen Babasına Yardım Eden 13 Yaşındaki Çocuk, Korkunç Şekilde Can Verdi