İzmir Park'a Görkemli Açılış - Son Dakika

İzmir Park'a Görkemli Açılış

26.01.2015 15:24
İzmir Park'a Görkemli Açılış, System.String[]

İzmir’in ilk yerel alışveriş merkezi İzmir Park, büyük bir coşkuyla kapılarını açtı.

İzmir'in ilk yerel alışveriş merkezi İzmir Park, büyük bir coşkuyla kapılarını açtı. 500 kişiye istihdam sağlayacak alışveriş merkezi, 60 milyon dolara mal olan çevre dostu bina tasarımıyla dikkat çekti.

İzmir alışveriş dünyasına yeni bir renk getiren İzmir Park, vatandaşların da katılımıyla coşkuyla hizmete açıldı. Ziyaretçiler, açılıştan saatler önce alışveriş merkezinin kapısında uzun kuyruklar oluşturdu. Alışveriş merkezinin açılış kurdelesini, Savranoğlu Group Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Savranoğlu, Savranoğlu Group yönetim kurulu üyeleri Latif Savranoğlu, Abdullah Sadık Savranoğlu, Timur Savranoğlu, Sefa Savranoğlu ve Latife Karasu kesti. 60 milyon dolara mal olan çevre dostu bina tasarımıyla öne çıkan İzmir Park Alışveriş Merkezi, birbirinden renkli gösterilere ev sahipliği yaptı. Coşkulu kalabalık, açılış kurdelesinin kesilmesiyle birlikte İzmir Park'a akın etti. Clown Art Sirk Korteji özel kostümleri ile gerçekleştirdikleri şovla İzmir Park'ı karnaval alanına çevirdi. Yine açılışa özel yapılan ve ilk kez İzmir'e gelen Uçan Hollandalı gemisi de ilgi gördü. Gün boyu ziyaretçiler İzmir Park'ta özel etkinliklerle ağırlandı.

Konak, Şirinyer, Karabağlar ve Hatay'ın birleşme noktasında yer alan ve yürüme mesafesinde yaşayan on binlerce İzmirli'ye ev sahipliği yapacak olan İzmir Park, 500 kişiye istihdam sağlayacak. Savranoğlu Gruop'un özkaynakları ile inşa edilen İzmir Park, Konak-Eşrefpaşa'da 70'in üzerinde markayı ağırlayacak. Alışveriş merkezi, 13 bin metrekarelik kiralık alana sahip bulunuyor. - İZMİR

İzmir Park'a Görkemli Açılış
İzmir Park'a Görkemli Açılış

- Kaynak: İHA

Son Dakika Ekonomi İzmir Park'a Görkemli Açılış - Son Dakika Ekonomi

YORUMLAR

Son Dakika

Fransa'da sokağa çıkma yasağı uygulanacak bölge sayısı 54'e yükseltildi Karabağ'ın İran sınırı tamamıyla Azerbaycan kontrolüne geçti 5 yaşındaki çocuğun boğazından canlı solucan çıkarıldı! Bir yıldır midesinde yaşıyormuş 150 kişiyi koronaya kurban veren kentimizde tedbirlere uyulmaması korkutuyor Kızı Şeyma'yı öldüren babaya, ağırlaştırılmış müebbet 11 yaşındaki kız çocuğu, kendisine cinsel istismarda bulunan kişi serbest kalınca canına kıydı İzmir'de yolun ortasında kadını döven şahsa kimse müdahale etmedi! Kaymakamdan ismini yanlış söyleyen CNN Türk muhabirine soğuk duş!