Son Dakika Haberleri: İzmir Sevgilisine 19 Otomobille Evlilik Teklif Etti

İzmir Sevgilisine 19 Otomobille Evlilik Teklif Etti

2 ay önce

İzmir'de, İzmir Fiat Linea 35 Kulübü üyesi 30 yaşındaki Kadir Can, 19 otomobilin camına tek tek harflerle 'Benimle evlenir misin' yazarak 3 yıldır sevgilisi olan Fatoş Korkmaz'a (25) evlenme teklif etti.

İzmir'de, İzmir Fiat Linea 35 Kulübü üyesi 30 yaşındaki Kadir Can, 19 otomobilin camına tek tek harflerle 'Benimle evlenir misin' yazarak 3 yıldır sevgilisi olan Fatoş Korkmaz'a (25) evlenme teklif etti. Evlilik teklifine 'Evet' diyen Korkmaz, Çok şaşkınım hiç beklemiyordum. Onu çok seviyorum ve evet diyorum dedi.

İzmir Fiat Linea 35 Kulübü üyesi Kadir Can, kulüp arkadaşlarının da katılımıyla 3 yıldır sevgilisi olan ve aynı zamanda çocukluk arkadaşı Fatoş Korkmaz'a Meles Deltası'nda evlenme teklif etti. Çiftten önce Meles Deltası otoparkına gelen İzmir Fiat Linea Kulübü üyesi yaklaşık 25 kişi, 19 otomobilin camına tek tek harflerle 'Benimle evlenir misin' yazdı. Çift otoparka girdikten sonra havai fişek gösterisi eşliğinde otomobillerinden indi. Park halindeki otomobillerin camındaki 'Benimle evlenir misin' yazısını okuyan Korkmaz, sevgilisi Kadir Can'a dönerek evet diye bağırdı. Bu sırada tekrar diz çökerek aynı teklifi yapan Can, Korkmaz'ın parmağına yüzüğü taktı.

Teklifin ardından şaşkına dönen Fatoş Korkmaz, Şuan ne diyeceğimi bilemiyorum. Çok şaşkınım böyle bir teklifi şuan hiç beklemiyordum. Onu çok seviyorum ve evet diyorum dedi.Balık Halinde Boy Denetimine Uymayan 22 Ton Balığa El Konuldu Duyan Bankaya Koştu! Devletten Konut Hesaplarına 20 Bin, Çeyiz Hesaplarına 7 Bin 500 Lira Destek

Melih Gökçek Ankara İçin İsim Verdi: Ben Olmayacaksam Mehmet Özhaseki Olmalı