İzmir Urla açıklarında 4,2 büyüklüğünde deprem meydana geldi - Son Dakika

İzmir Urla açıklarında 4,2 büyüklüğünde deprem meydana geldi

02.11.2020 22:37

İzmir'in Urla ilçesinde saat 22.16'da 4,2 büyüklüğünde bir deprem daha meydana geldi. Deprem yerin 7 kilometre derinliğinde gerçekleşti.

İçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı'nın (AFAD) internet sitesinde yer alan verilere göre; İzmir'in Urla ilçesinde saat 22.16'da 4,2 büyüklüğünde bir deprem daha meydana geldi. Deprem yerin 6.85 kilometre derinliğinde gerçekleşti.

İzmir Urla açıklarında 4,2 büyüklüğünde deprem meydana geldi

KANDİLLİ DEPREMİN ŞİDDETİNİ 4,1 OLARAK ÖLÇTÜ

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü ise depremin şiddetini 4,1 olarak ölçtü. Kandilli'nin verilerine göre deprem, yerin 7 kilometre derinliğinde gerçekleşti.

İzmir Urla açıklarında 4,2 büyüklüğünde deprem meydana geldi

6,6 BÜYÜKLÜĞÜNDEKİ DEPREM 92 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ

İzmir'in Seferihisar ilçesinde geçtiğimiz cuma günü meydana gelen 6,6 büyüklüğündeki depremde şimdiye kadar 92 kişi hayatını kaybetti, yaralı sayısı ise 994 olarak açıklandı. 5 binada arama-kurtarma çalışmaları sürdürülürken, 147 kişininse tedavisi devam ediyor.

İzmir Urla açıklarında 4,2 büyüklüğünde deprem meydana geldi
Son Dakika! İzmir'deki depremde bilanço ağırlaşıyor: Can kaybı 105'e yükseldi

Son Dakika Güncel İzmir Urla açıklarında 4,2 büyüklüğünde deprem meydana geldi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Nijerya açıklarında saldırıya uğrayan Türk gemisi için devrede! Tüm yetkililere talimat verdi Yine çukura takılıp düşen Orhan Gencebay, bu kez parmağını kırdı Sağlık Bakanı Koca, haritayla paylaştı! İşte il il aşı olanların sayısı Kuraklık tehlikesi sonrası yeni düzenleme hayata geçti! Binalarda yağmur suyu toplama sistemi artık zorunlu Son Dakika: Fenerbahçe, Bright Osayi-Samuel'in bu sezon forma giymesi için QPR ile anlaştı 'La Casa de Papel' dizisinin Tokyo'su Ursula Corbero, üstsüz pozlarıyla takipçilerini mest etti 13 yaşındaki kız çocuğu, kendisini hamile bırakan 14 yaşındaki arkadaşı tarafından öldürüldü 5 çocuğunu öldürüp evi ateşe veren kadın canına kıydı, bıraktığı not tüyler ürpertti