İzmit Belediye Başkanı Doğan Açıklaması - Son Dakika

İzmit Belediye Başkanı Doğan Açıklaması

12.01.2012 12:00
İzmit Belediye Başkanı Doğan Açıklaması, System.String[]

İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, "Bize düşen, teşkilatımızla birlikte, halka hizmet ilkesiyle hareket ederek yeni projeler ortaya çıkarmaktır" dedi.

İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, "Bize düşen, teşkilatımızla birlikte, halka hizmet ilkesiyle hareket ederek yeni projeler ortaya çıkarmaktır" dedi.

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz ve yeni yönetim kurulu üyeleri, Doğan'ı makamında ziyaret etti. Korkmaz ve yönetimini kutlayan ve başarılar dileyen Doğan, siyasi partilerin demokrasinin en önemli unsuru olduğunu söyledi.

Halkın AK Parti'yi 3. kez iktidar yaptığını hatırlatan Doğan, şöyle konuştu:

"Bu başarı yerel yönetimleri için de geçerlidir. Bunlar asla tesadüf değildir. Ben, yereldeki başarıda Genel Başkanımızın belediyecilikten gelmiş olmasının avantajının da sonuçları etkilediğini düşünüyorum. Hatta AK Partili belediyelerin bir marka haline gelmesinde bu avantajın direkt etkisi olduğu kanaatindeyim. Bize düşen, teşkilatımızla birlikte, halka hizmet ilkesiyle hareket ederek yeni projeler ortaya çıkarmaktır. Biz de bunu en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz. Bu konuda çok şükür halkımızdan da takdir görüyoruz. Başarı ekip işidir. Bu başarıda mahalle temsilcisi, il ilçe yöneticisi, teşkilat başkanları, belediye meclis üyeleri ve belediye başkanlarının ortak emeği vardır. Ben, sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerini bundan sonra da sergileyeceğimize inanıyorum."

Korkmaz da, "Kongremizden sonra bizi ilk kutlayanlar Başkan Doğan ve AK Partili İzmit Belediye Meclis Üyeleri oldu. Bu nedenle yönetim olarak ilk iadeyi ziyaretimizi buraya yaptık" dedi.

AK Parti teşkilatlarının dinamik teşkilatlar olduğunu ifade eden Doğan, "Bu dinamizm bizi diğer partilerden farklı kılıyor. Belediye başkanlarımızın performansının da bu dinamizme önemli etkisi var. Zaten son kamuoyu yoklamalarında halkın gözünde belediyelerimizin başarısı da bir anlamda tescil edilmiştir. İzmit de dahil olmak üzere, bu başarıların yerel seçimlerde de tekrarlanacağına inanıyorum" diye konuştu.

- KOCAELİ

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel İzmit Belediye Başkanı Doğan Açıklaması - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Paşinyan'dan gerilimi tırmandıran sözler: Rusya'dan ümidi kestim, kendimizi savunacağız Giresunspor, yenik duruma düştüğü maçta Adanaspor'u 4-3 mağlup etti Reuters'a konuşan yetkiliden bomba iddia: Türkiye'de sokağa çıkma kısıtlaması gelebilir Fenerbahçe Garry Rodrigues'in ardından Nabil Dirar'la da yollarını ayıracak 15 yaş küçük sevgilisiyle yatakta oğluna yakalanan anne, evlat katili oldu Kronik hastalığı olanlar grip aşısı yaptıramayacak! Vatandaşlar tepkisini sosyal medyada gösterdi Amerikan giyim şirketi GAP, Avrupa'daki mağazalarını kapatıyor Depreme canlı yayında yakalanan İzlanda Başbakanı büyük korku yaşadı