İzmit Belediyesi'nden Kısa Kısa - Son Dakika

İzmit Belediyesi'nden Kısa Kısa

27.11.2012 10:08
İzmit Belediyesi'nden Kısa Kısa, System.String[]

Artistik Kuaförler Derneği Başkanı Gökhan Ergin, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan'ı ziyaret etti.

Artistik Kuaförler Derneği Başkanı Gökhan Ergin, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan'ı ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Doğan, derneğin çalışmalarına destek vermekten mutluluk duyduklarını belirterek, derneğin düzenlemeyi planladığı saç tasarım yarışmasına gereken desteği vereceklerini söyledi.

Ergin ise saç tasarım yarışması ve fuarını 20-22 Mayıs tarihleri arasında İzmit'te gerçekleştirmeyi planladıklarını anlatarak, Kocaeli'de faaliyet gösteren kuaförlerin mesleki gelişimine katkıda bulunmak ve İzmit'i diğer şehirlere ve ülkelere tanıtmak istediklerini kaydetti.

Ülkedeki kozmetik sektörünü ve kuaförleri İzmit'te buluşturarak, İzmit'in ekonomik ve sosyal hayatına da canlılık getirmeyi amaçladıklarını vurgulayan Ergin, projeleri için Doğan'dan destek beklediklerini ifade etti.

-Şehit Ümit Balkan İlkokulu'ndan Doğan'a ziyaret-

Şehit Ümit Balkan İlkokulu Müdürü Serkan Yazar, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan'ı ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Doğan, eğitime verdikleri desteğin her zaman süreceğini belirterek, Çocuk Hakları Kulübü'nü çok önemsediklerini ve gelecek günlerde bununla ilgili çok farklı projeler yapacaklarını söyledi.

Yazar ise Doğan'ın belediye başkanı olmanın ötesinde, eğitim gönüllüsü olduğunu dile getirerek, eğitime verdiği destekten dolayı Doğan'a teşekkür etti.

Muhabir: Şahin Oktay

Yayıncı: Kemal Kaymak - KOCAELİ

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel İzmit Belediyesi'nden Kısa Kısa - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Başakşehir, evinde Antalyaspor 5-1 mağlup etti Son Dakika: Fransa, Erdoğan'ın Macron hakkındaki sözlerinin ardından Ankara Büyükelçisi'ni geri çağırdı Milli Savunma Bakanlığı, ABD'nin S-400'lerle ilgili sığındığı tek bahaneyi çürüttü: NATO sistemine entegre edilmeyecek Oyunu kullanan ABD Başkanı'ndan ilginç sözler: Trump adında bir adama oy verdim Uçuruma yuvarlanan otomobil hurdaya döndü! Feci kazada anne ve kızı yaşamını yitirdi Azerbaycan tarafından etkisiz hale getirilen İHA'da PKK şüphesi Bakan Koca, koronavirüs en çok bulaştığı ortamı ilk kez açıkladı: Evde bulaş oranı daha yüksek TRT'den, Erdoğan'ın konuşması sırasında ekranda çıkan anlamsız harflerle ilgili açıklama