İzmit Körfezi'nde Buluttan 'Köprü' - Son Dakika

İzmit Körfezi'nde Buluttan 'Köprü'

10.04.2015 13:32
İzmit Körfezi'nde Buluttan 'Köprü', System.String[]

Kocaeli ve çevresinde etkili olan yağmur bugün yerini parçalı bulutlu bir havaya bırakırken, İzmit Körfezi üzerinde oluşan köprü şeklindeki bulutlar ilgiyle izlendi.

Kocaeli ve çevresinde etkili olan yağmur bugün yerini parçalı bulutlu bir havaya bırakırken, İzmit Körfezi üzerinde oluşan ve köprüyü andıran bulut kümesi görenleri adeta mest etti.

YAĞIŞLI HAVA ETKİLİ OLDU

Nisan ayının ortasına yaklaşırken hafta başından itibaren Kocaeli'nin yüksek kesimlerine kar yağarken, diğer yerlerde yağmur etkili oldu. Bugün yağışın olmadığı bölgede güneş zaman zaman yüzünü gösterse de soğuk hava etkisini sürdürdü.

KÖRFEZ ÜZERİNDE BULUTTAN KÖPRÜ

Saat 11.30 sıralarında ise İzmit Körfezi'nin üzerinde oluşan ve bir köprüyü andıran bulut görenleri şaşırttı. İzmit kent merkezi üzerinden başlayıp, marina üzerinden İzmit Körfezi'ni geçen ve Samanlı Dağları'nın arkasına uzanan bulut kümesi yaklaşık 10 dakika sonra dağıldı.

"KÜMÜLÜS BULUTLARI BÖYLESİ GÖRÜNTÜLER YARATABİLİR"

Meteoroloji yetkilileri bu bulutun, ısınan havanın yükselerek soğuması sonucu oluşan pamuk yığınına benzeyen kümülüs bulutları olduğunu ve zaman zaman böyle ilginç görüntüler oluşturduklarını söyledi.

İzmit Körfezi'nde Buluttan 'Köprü'
İzmit Körfezi'nde Buluttan 'Köprü'

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel İzmit Körfezi'nde Buluttan 'Köprü' - Son Dakika


YORUMLAR (1)

Son Dakika

Canlı yayında "Ordu Katar'a satıldı" tartışması! CHP'li Erdal Aksünger, Serkan Toper'in üzerine yürüdü CHP'de bir taciz iddiası daha! Mağdur kadının ifadeleri kan dondurdu İHA üretim merkezini görüntülerken gözaltına alınan 2 Rus vatandaşının televizyoncu olduğu ortaya çıktı Yasak Elma'nın Şahika'sı Nesrin Cavadzade'nin diziden ayrılacağı iddia edildi İnsansız Hava Aracı AR-GE Merkezi'ni görüntüleyen 2'si Rus 3 kişi gözaltına alındı Fransa Cumhurbaşkanı Macron'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Fransa'nın başına beladır" sözlerine yanıt Hafta sonu 56 saat sürecek sokağa çıkma kısıtlaması başladı! Neleri yapmak serbest, kimler yasaktan muaf? Kahramanmaraş'ta polisimizi şehit eden katilin cenazesi morgda kaldı