İzmit'te Gıda Denetimi - Son Dakika

İzmit'te Gıda Denetimi

06.01.2012 14:40
İzmit'te Gıda Denetimi, System.String[]

İzmit Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, marketlerde gıda denetimi yaptı.

İzmit Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, marketlerde gıda denetimi yaptı.

İzmit Belediyesinden yapılan yazılı açıklamada, Zabıta Müdürlüğü ekiplerinin Kuruçeşme ve Şirintepe mahallelerindeki 7 markette gıda denetimi yaptığı belirtildi.

3 markette son kullanma tarihi geçmiş önemli miktarda gıda maddesine el konulduğunun belirtildiği açıklamada, şunlar kaydedildi:

"İş yerlerinin hijyen koşulları, gıdaların saklanma koşuları, fiyat etiketleri ve esnafın kılık kıyafeti ile iş yerine ait belgeleri de inceleyen zabıta görevlileri, gördükleri eksiklikler konusunda iş yeri sahiplerine yazılı ve sözlü uyarılarda bulundu. Söz konusu 3 marketten toplanan son kullanma tarihi geçmiş 200 litre gazlı içecek, 21 kilo kuru incir, 10 kilo bisküvi ve mısır çerezi olduğu Kocaeli Büyükşehir Belediyesine bağlı Hal Müdürlüğündeki İzmit Atık ve Artıkları Arıtma Yakma ve Değerlendirme AŞ katı atık konteynerinde imha edildi."

- KOCAELİ

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel İzmit'te Gıda Denetimi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Emekli Yunan Amiral Andoniadis, Atina'nın tezlerini çürüttü: Oruç Reis herhangi bir ihlalde bulunmadı Ünlü şarkıcı Halsey saçlarını kazıttı! Yeni imajı herkesi şoke etti Bilim insanları, kafatasında yeni bir organ bulduklarını açıkladı Khabib Nurmagomedov, Mayweather dövüşmesi için teklif edilen 790 milyon lirayı reddetti Netflix, Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolde olacağı bilim-kurgu dizisi çekecek Selahattin Demirtaş'ın terörist kardeşi Nurettin Demirtaş'tan alçak sokak eylemleri çağrısı Çoklu organ yetmezliğinden dolayı ölüm döşeğindeki Hakan Taşıyan'ın son hali sevenlerini kahretti Esra Erol'un programında ilginç olay! Karısı evi terk edip başka bir adamla düğün yaptı