İznik Belediye Başkanı Kağan Mehmet Usta esnaf ziyaretlerine devam ediyor - Son Dakika

İznik Belediye Başkanı Kağan Mehmet Usta esnaf ziyaretlerine devam ediyor

19.04.2021 15:28
İznik Belediye Başkanı Kağan Mehmet Usta esnaf ziyaretlerine devam ediyor

Tüm esnaf kesimlerini belirli periyotlarda ziyaret eden Başkan Usta bu ziyaretlerde esnafların belediye ve ilçe ile ilgili talep ve önerilerini alarak ilgili kurum ve birimlere iletilmesini sağlayıp çözüme kavuşturuyor.

Her daim esnafların yanında olan Belediye Başkanı Kağan Mehmet Usta mesaisine de esnaf ziyaretleri ile başlıyor.

Başkan Usta ziyaretler ile ilgili açıklamasında "Biz burada İznik ve İznikliyi en iyi konuma getirme çalışması ve çabası içindeyiz. Bize düşen görev neyse onu yerine getirmeye hazırız. Yeter ki esnafımızın işi iyi olsun halkımızın yüzü gülsün. Amacımız talep ve önerileri yerinde dinlemek. Ortak bir akılla sorunlarımızı çözmek ve çalışmalarımızı hemşerilerimiz ile paylaşmak. Esnaflarımız ilçemizin ve ülkemizin bel kemiğidir. Ülke ekonomimize değer katan, alın teriyle rızkını kazanan tüm esnaflarımızın bizler devletimizin, belediyemizin tüm imkânlarıyla yanındayız. Bu doğrultuda esnaf ziyaretlerimizi her daim sürdürüyoruz. Rabbim bu pandemi sürecinden bir an önce kurtulmamızı nasip eylesin. Bu vesile ile tüm esnaflarımızın ve hemşerilerimin Mübarek Ramazan-ı Şeriflerini tebrik ediyor, hayırlı, bereketli ve bol kazançlar diliyorum" diye konuştu.

YORUMLAR
500
Mersin'de her gün mahalleye gelen kargayı esnaf besliyor Mersin'de her gün mahalleye gelen kargayı esnaf besliyor TESK Genel Başkanı Palandöken'den esnafa dijitalleşme çağrısı Açıklaması TESK Genel Başkanı Palandöken'den esnafa dijitalleşme çağrısı Açıklaması Başkan Dinçer: 'Halkımızla omuz omuzayız' Başkan Dinçer: 'Halkımızla omuz omuzayız'
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel İznik Belediye Başkanı Kağan Mehmet Usta esnaf ziyaretlerine devam ediyor - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement