Son Dakika Haberleri: Jaguar I-PACE ile pist keyfi: RACE eTAXI

Jaguar I-PACE ile pist keyfi: RACE eTAXI

21 gün önce

Dünyada Yılın Otomobili seçilen Jaguar I-PACE, Nürburgring pistinde yan koltukta ‘taksi sürüşü’ yapmak isteyenlere RACE eTAXI fırsatı sunuyor.

Jaguar I-PACE ile pist keyfi: RACE eTAXI, System.String[]

Dünyada Yılın Otomobili seçilen Jaguar I-PACE, Nürburgring pistinde yan koltukta 'taksi sürüşü' yapmak isteyenlere RACE eTAXI fırsatı sunuyor.Borusan Otomotiv'in Türkiye distribütörü olduğu Jaguar, efsanevi NürburgringNordschleife pistinde tamamen elektrikli bir otomobili ile taksi deneyimi sunan ilk üretici oldu.


Profesyonel yarış pilotları tarafından kullanılan Jaguar I-PACE RACE eTAXI, yan koltukta oturacak yolcularına dünyanın en zorlu yarış pistinde spor otomobil deneyimi sunuyor. Ürettiği 400 BG güç ve 696 Nm tork değeri ile 0-100 km/s hızlanmasını 4.8 saniyede gerçekleştiren Jaguar I-PACE RACE eTAXI, sahip olduğu dört tekerlekten çekiş sisteminin avantajını kullanarak, sıra dışı bir performans sergiliyor.Adrenalin dolu yolculuk


Jaguar tarafından geliştirilen ilk elektrikli performans SUV'u Jaguar I-PACE, dinamik yol tutuşu ve dört tekerlekten çekiş sistemi sayesinde 73 virajlı 20.8 km'lik Nurburgring pistinde heyecan arayanlara ve elektrikli otomobil teknolojisine ilgi duyanlara adrenalin dolu bir yolculuk vadediyor. 2019'da Dünyanın En Çevreci Otomobili seçilen Jaguar I-PACE, "Yeşil Cehennem" olarak da anılan Nürburgring pistinde her türlü koşulla başa çıkabiliyor.


Unutulmayacak bir deneyim


Panasonic Jaguar-Racing Team ile Formula E'de dördüncü sezona hazırlanan Jaguar, elektrikli yarış otomobilleri konusunda da oldukça tecrübeli. Dünyada tamamen tek bir üretici tarafından geliştirilip üretilen ve seri üretime en yakın yarış aracı olan Jaguar I-PACE eTROPHY ile mücadele eden Jaguar, geliştirdiği RACE eTAXI ile meraklılarına elektrik performansını deneyimleme imkanı tanıyor.


Kaynak: Carmedya.com

Haber Yayın Tarihi: 22.10.2019 01:40 Yargıç, tecavüz mağduruna sordu: Size 150 bin dolar verse cezasının hafifletilmesini kabul eder misiniz?
Orhan Pamuk'un simitçiye "Merhaba poğaçacı" demesi sosyal medyada olay oldu Masaj salonuna fuhuş operasyonu: 250 bin lira ele geçirildi