Son Dakika Haberleri: 'Jaıme Lannister' İstanbul'a Geliyor!

'Jaıme Lannister' İstanbul'a Geliyor!

5 yıl önce

Jaime Lannister, gerçek adıyla Nikolaj Coster-Waldau, GQ Men of the Year 2014 ödül töreni için 12 Kasım günü İstanbul'a geliyor!

'Jaıme Lannister' İstanbul'a Geliyor!, System.String[]

GQ tarafından dünya çapında 19 yıldır sürdürülen ve Türkiye'de bu yıl üçüncü kez düzenlenecek "GQ Men of the Year" ödül töreni, bu sene de birbirinden ünlü isimleri ağırlamaya hazırlanıyor.

"Yılın Uluslararası Starı" ödülünü alacak olan isim; son yılların en çok konuşulan, dört sezondur izlenme rekorları kıran ve ülkemizde CNBC-e'de yayınlanan Game of Thrones dizisinin Jaime Lannister'ı Nikolaj Coster-Waldau.

GQ Türkiye, 2014'te başarıları ve tarzlarıyla dikkat çeken erkekleri ve yılın kadınını seçti. GQ Men of the Year ödül töreni 12 Kasım Çarşamba akşamı gerçekleşecek.

GQ tarafından dünya çapında 19 yıldır sürdürülen ve Türkiye'de bu yıl üçüncü kez düzenlenecek olan GQ Men of the Year ödüllerini kazanan isimler belli oldu.

Muhteşem Yüzyıl'daki oyunculuğu ve herkes tarafından takdir edilen karakteri ile Halit Ergenç, GQ Türkiye tarafından Yılın Adamı seçildi.

Medcezir'deki rolü ile Serenay Sarıkaya Yılın Kadını ve Güneşi Beklerken dizisi ile yakaladığı çıkış ile Kerem Bürsin, Yılın Yükselen Yıldızı ödülüne layık görüldü. GQ Men of the Year ödül töreni 12 Kasım Çarşamba akşamı, Akmerkez ana sponsorluğunda Four Seasons Hotel Istanbul at the Bosphorous'da gerçekleşecek.

Haber Yayın Tarihi: 05.11.2014 11:51 Kaynak: Bültenler

YORUMLAR


Oyuncu Esra Dermancıoğlu, eteğinin kalçasına kadar açıldığı pozla takipçilerini çileden çıkardı
Şeyma Subaşı, amuda kalktığı pozuyla vücudunun güzelliğini gözler önüne serdi Otomobilin çarptığı üniversiteli 2 kız öldü! Kazayı gören koştu