James Bond İçin Köprü Trafiğe Kapatıldı - Son Dakika

James Bond İçin Köprü Trafiğe Kapatıldı

16.03.2012 14:58
James Bond İçin Köprü Trafiğe Kapatıldı

Adana'da çekimlerine başlanan '007 James Bond-Skyfall' filmi için her gün yüzlerce aracın geçtiği Gazipaşa Bulvarı devamındaki Kasım Gülek Köprüsü trafiğe kapatıldı.

Adana'da çekimlerine başlanan '007 James Bond-Skyfall' filmi için her gün yüzlerce aracın geçtiği Gazipaşa Bulvarı devamındaki Kasım Gülek Köprüsü trafiğe kapatıldı. Altından demir yolunun geçtiği köprüde aksiyon sahneleri çekilecek.

Özel güvenlik şirketi elemanları ve trafik polisleri tarafından çekimlerin yapılacağı alan sıkı bir şekilde kontrol ediliyor. Araçların girmediği sahaya yayların geçişine izin veriliyor. Basın mensuplarının yakından görüntü almalarına ise müsaade edilmiyor. Yoldan geçen vatandaşlar araç ve iş makinelerinin kurulduğu köprüyü ilgiyle izliyor.

Bu yıl 50'nci yaşını kutlamaya hazırlanan son '007 James Bond-Skyfall' filminin Adana'daki deneme çekimlerinin bir bölümü, merkez Yüreğir ilçesi Misis beldesindeki tren hattında yapılmıştı. Daniel Craig'in başrol oynadığı serinin 24'üncü filminin bazı sahneleri ise Almanlar tarafından iki uçurum arasına yapılıp 1912'de hizmete açılan 172 metre uzunluğunda, 99 metre yüksekliğindeki tarihi Varda Köprüsü'nde gerçekleştirilecek.

Bazı sürücüler köprünün trafiğe kapatılmasına tepki gösterirken bazıları da film çekimlerinin kentin ve ülkenin tanıtımına katkı sağlayacağını belirterek çalışmaları destekledi.

Tepkili olan araç sürücüleri, "Köprünün trafiğe kapatılacağını bilmiyorduk. Sürpriz oldu. Yaklaşık 15 dakikadır aynı yerde duruyoruz. Trafik çok yavaş ilerliyor" dedi.

Lan Fleming tarafından romanları için 1952'de oluşturulan hayali bir İngiliz ajan karakteri olan 007 James Bond'un öyküleri, 1964'ten sonra Kingley Amis, John Pearson, John Gardner, Raymond Benson ve Charlie Higson tarafından yazıldı. - ADANA

Gazipaşa Kültür Merkezi tamamlandı Gazipaşa Kültür Merkezi tamamlandı Antalya'da elektrik akımına kapılan işçi öldü Antalya'da elektrik akımına kapılan işçi öldü
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel James Bond İçin Köprü Trafiğe Kapatıldı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement