Jandarma Uzman Onbaşı Oğuzhan Kabayel trafik kazasında şehit oldu - Son Dakika

Jandarma Uzman Onbaşı Oğuzhan Kabayel trafik kazasında şehit oldu

Jandarma Uzman Onbaşı Oğuzhan Kabayel trafik kazasında şehit oldu
Son Güncelleme: 08.05.2023 10:41

Nevşehir'de ehliyetsiz sürücünün çarptığı otomobil sonucu Jandarma At ve Köpek Eğitim Merkezi'nde (JAKEM) görevli Uzman Onbaşı Oğuzhan Kabayel şehit oldu. Kabayel için JAKEM'de tören düzenlendi.

NEVŞEHİR'de ehliyetsiz sürücünün kullandığı otomobilin çarpması ile şehit olan Jandarma At ve Köpek Eğitim Merkezi'nde (JAKEM) görevli Uzman Onbaşı Oğuzhan Kabayel (21) için tören düzenlendi.

JAKEM'de görevli Uzman Onbaşı Oğuzhan Kabayel, mesaisinin ardından dün saat 20.00 sıralarında Zübeyde Hanım Caddesi'nde yolun karşısına geçmek isterken, ehliyetsiz sürücü D.A.K.'nin (17) kullandığı 50 ACL 001 plakalı otomobil çarptı. Nevşehir Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Kabayel, kurtarılamayarak şehit oldu. Kaçan sürücü ise bir süre sonra polise teslim oldu. D.A.K.'nin emniyetteki işlemlerinin sürdüğü belirtildi.Şehit Kabayel için bugün JAKEM'de tören düzenledi. Törene; Vali İnci Sezer Becel, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Bahittin Murat Yakın, JAKEM Komutanı Jandarma Albay İlyas Uysal, İl Emniyet Müdürü Ali Loğoğlu, Kabayel'in yakınları ile askeri personel katıldı. Duaların ardından Kabayel'in cenazesi, memleketi Isparta'ya uğurlandı.


Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Jandarma Uzman Onbaşı Oğuzhan Kabayel trafik kazasında şehit oldu - Son Dakika


Advertisement