Son Dakika Haberleri: Jandarmadan Öğrencilere Sürpriz Ziyaret

Jandarmadan Öğrencilere Sürpriz Ziyaret

2 yıl önce

Batman merkeze bağlı Bıçakçı Jandarma Karakol Komutanlığı Doluca Esentepe İlkokulu köyündeki öğrencilere sürpriz yaparak, çeşitli hediyeler ve sihirbaz gösterimi yaptı.

Jandarmadan Öğrencilere Sürpriz Ziyaret, System.String[]
Batman merkeze bağlı Bıçakçı Jandarma Karakol Komutanlığı Doluca Esentepe İlkokulu köyündeki öğrencilere sürpriz yaparak, çeşitli hediyeler ve sihirbaz gösterimi yaptı.

Jandarma Astsubay Mustafa Orbuk ve mesai arkadaşları köy öğrencileri için kendi imkanlarıyla topladıkları üzerinde "Sizler için varız" yazısı ve Türk bayrağı ile jandarmanın logosu olan kalem, top ve satranç takımı hediye edildi. Öğrenciler için Domino Adam tarafından sihirbaz ve animasyon gösterimi yapıldı. Jandarma Astsubay Mustafa Orbuk ve mesai arkadaşları, köy okulunda okuyan öğrencilerle top oynadı, uçangözü tanıttı ve jandarmanın zırhlı aracına bindirdi. Daha sonra toplu fotoğraf çektirildi. Bıçakçı Jandarma Karakol Komutanlığında görevli askerlerin başka köy okullarına da gidip öğrencilere çeşitli hediyeler vereceği öğrenildi. Köy okulu öğrencileri bu etkinliğin çok anlamlı olduğunu ve bunun aralıklarla yapılmasını isteyerek Jandarmaya teşekkür ettiler. Minik öğrenci Berfin Onur "Çok güzel bir duygu hep haberlerde görüyordum. Şimdi hayallerim gerçek oldu. Jandarma ağabeylerimize teşekkür ediyorum bu güzel duyguyu yaşattıkları için" dedi. - BATMANTıp Öğrencisi Kardeşini Kalbinden Bıçaklayıp Öldürdü, Annesini Yaraladı Hakkında Soruşturma Başlatılan Müjdat Gezen: Kimin Kaçacağını Biliyorum Ama Söylemem

Son Dakika! Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfi Savaş Hakkında Soruşturma Başlatıldı