Son Dakika Haberleri: Düğün Gecesi Altınlarla Ortadan Kaybolan Suriyeli Sahte Gelini, Kameralar Yakalattı

Düğün Gecesi Altınlarla Ortadan Kaybolan Suriyeli Sahte Gelini, Kameralar Yakalattı

11 ay önce

Evlenme vaadiyle Bursa'ya gelen Suriyeli gelin, düğün gecesi altınları alıp ortadan kayboldu. Güvenlik kameralarına yakalanan sahte gelin ve yanındakiler, Konya yolunda yakayı ele verdi.

Düğün Gecesi Altınlarla Ortadan Kaybolan Suriyeli Sahte Gelini, Kameralar Yakalattı, System.String[]

Evlenme vaadiyle Hatay'dan Bursa'ya gelen gelin, düğün gecesi altınları alıp kaçarken jandarmaya yakalandı.

SURİYELİ GELİN GETİRDİ

Bursa'nın Keles ilçesinde ikamet eden R.A. isimli şahıs evlenmek için bazı kişilerle görüşüp Hatay'dan Suriye asıllı bir gelin getirdi. Görüşüp anlaşan çift evlenmeye karar verdi. R.A. düğün öncesi E.M.E.C. isimli kadına yüz görümlüğü olarak 3 adet bilezik, 1 çift küpe ve 1 adette yüzük taktı.

DÜĞÜN GECESİ ORTADAN KAYBOLDU

Düğün gecesi gelinin ortadan kaybolması üzerine durumdan şüphelenen R.A. jandarmayı arayarak ihbarda bulundu.

SAHTE GELİNİ KAMERALAR ELE VERDİ

Keles İlçe Jandarma ve Bursa İl Jandarma Komutanlığı'na bağlı ekipler, MOBESE ve ilçedeki güvenlik kameralarından sahte gelinin yanında bir başka erkek şahıs ile birlikte beyaz renkli bir otomobille kaçtığını belirledi.

KONYA'DA YAKALANDILAR

Soruşturmayı derinleştiren Jandarma, 31 plakalı otomobilin M.H. tarafından Hatay'dan kiralandığını ve otomobilin Konya'ya doğru seyir halinde olduğunu tespit etti. Konya'da durdurulan araç içerisinde bulunan sahte gelin E.M.E.C . ile yanında bulunan Y.E.H. ve M.E. isimli 2 erkek şahıs altınlarla birlikte yakalandı.

GELİN VE BERABERİNDEKİ 1 KİŞİ TUTUKLANDI

Keles İlçe Jandarma Komutanlığına getirilen E.M.E.C. ile Y.E.H. çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı. M.H. ise serbest bırakıldı.


YORUMLAR


Yol Kenarında Baygın Bulunan Suriyeli Kızların, Otomobilden Atladıkları Ortaya Çıktı Karayılan'la Çektirdiği Fotoğrafla Tanınan Şarkıcı, Mahkemede Hüngür Hüngür Ağladı

Son Dakika! Trump: Kaşıkçı Ölmüşe Benziyor, Bunun Sonuçları Ağır Olacak