Jandarmaya "motosikletli" kutlama - Son Dakika

Jandarmaya "motosikletli" kutlama

12.06.2019 17:57
Jandarmaya

Adıyaman'da motosikletli grup, Jandarma Teşkilatının kuruluşunun 180. yıl dönümü dolayısıyla şehir turu yaptı.

Adıyaman'da motosikletli grup, Jandarma Teşkilatının kuruluşunun 180. yıl dönümü dolayısıyla şehir turu yaptı.

Adıyaman Gezgin Motorcular Derneği ve Fatih Sultan Mehmet Motor Grubundan yaklaşık 50 kişi, motosikletleriyle İl Jandarma Komutanlığında bir araya geldi. Motosiklet sürücülerini, İl Jandarma Komutanı Albay Ercan Atasoy karşıladı.

Gruptakiler, daha sonra motosikletleriyle İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube Müdürlüğü ekipleri öncülüğünde Komutanlıktan çıkış yaparak şehir turu attı. Üyeler, motosikletlerinde zaman zaman asker selamı da verdi.

Albay Atasoy, etkinliğin ardından yaptığı konuşmada, motosiklet sürücülerine desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Jandarma Teşkilatı olarak Adıyamanlıların her zaman hizmetinde olduklarını ifade eden Atasoy, "Adıyaman'ın huzur ve güvenliği için gece gündüz, 24 saat demeden hizmet vermeye devam edeceğiz." dedi.

Dernek üyelerinden Şükrü Aydın da farkındalık oluşturmak ve Jandarma Teşkilatının kuruluşunun 180. yıl dönümünü kutlamak için etkinlik düzenlediklerini söyledi.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Jandarmaya 'motosikletli' kutlama - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Pakdemirli'nin enkaz altında konuştuğu Buse ile ilgili güzel haberi Bakan Gül verdi: Şu anda kızımız çıkartılıyor Yunanistan'dan endişelendiren uyarı: 6.2 büyüklüğünde artçı sarsıntılar bekliyoruz Prof. Dr. Ahmet Ercan'ın "Depremde yoksullar ölür, zenginler ölmez" sözleri sosyal medyada gündem oldu Arkadaşlarıyla vedalaştıktan sonra yola çıkan motosiklet sürücüsü, kazada hayatını kaybetti Cristiano Ronaldo'nun koronavirüs testi negatife döndü 6,6'lık depremin ardından milyonluk rezidanslar oturulamayacak hale geldi Bakan Pakdemirli ile enkaz altındaki Buse'nin duygulandıran diyaloğu: Köpekleri salın ben de kedi sesi çıkarayım İzmir'deki şiddetli depremin ardından enkaz altında kalan bir kişi, mesajla yardım istedi