Jandarmaya "motosikletli" kutlama - Son Dakika

Jandarmaya "motosikletli" kutlama

12.06.2019 18:33

Adıyaman'da motosikletli grup, Jandarma Teşkilatının kuruluşunun 180. yıl dönümü dolayısıyla şehir turu yaptı.

Adıyaman'da motosikletli grup, Jandarma Teşkilatının kuruluşunun 180. yıl dönümü dolayısıyla şehir turu yaptı.

Adıyaman Gezgin Motorcular Derneği ve Fatih Sultan Mehmet Motor Grubundan yaklaşık 50 kişi, motosikletleriyle İl Jandarma Komutanlığında bir araya geldi. Motosiklet sürücülerini, İl Jandarma Komutanı Albay Ercan Atasoy karşıladı.

Gruptakiler, daha sonra motosikletleriyle İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube Müdürlüğü ekipleri öncülüğünde Komutanlıktan çıkış yaparak şehir turu attı. Üyeler, motosikletlerinde zaman zaman asker selamı da verdi.

Albay Atasoy, etkinliğin ardından yaptığı konuşmada, motosiklet sürücülerine desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Jandarma Teşkilatı olarak Adıyamanlıların her zaman hizmetinde olduklarını ifade eden Atasoy, "Adıyaman'ın huzur ve güvenliği için gece gündüz, 24 saat demeden hizmet vermeye devam edeceğiz." dedi.

Dernek üyelerinden Şükrü Aydın da farkındalık oluşturmak ve Jandarma Teşkilatının kuruluşunun 180. yıl dönümünü kutlamak için etkinlik düzenlediklerini söyledi.

Jandarmaya motosikletli kutlama
Jandarmaya motosikletli kutlama
Jandarmaya motosikletli kutlama
Jandarmaya motosikletli kutlama

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Jandarmaya 'motosikletli' kutlama - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Hatay'daki saldırı sonrası Erdoğan'dan kararlılık mesajı: Terörle ve destekçileriyle mücadelemizi sürdüreceğiz Son Dakika! Bakan Soylu'dan İskenderun'daki patlamaya ilişkin ilk açıklama: İki terörist de etkisiz hale getirildi Denizlispor yönetimi, stadın belli yerlerini bölerek portatif loca oluşturdu Varela'nın baldırına basan Josef de Souza direkt kırmızı kart gördü Mehmet Akif Alakurt'tan yine gündeme bomba gibi düşecek hareket! İçki içip araç kullandı Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Ersin Tatar arasında dikkat çeken diyalog: Kapalı Maraş'ta piknik yapalım Erdoğan'ın Fransız mallarına boykot çağrısı dünya basınında geniş yankı buldu 20 yaşında intihar eden İngiliz modelin ailesi: 13 yaşında cinsel istismara uğradı