Japon Dışişleri Bakanı Gemba, Suudi Arabistan'da - Son Dakika

Japon Dışişleri Bakanı Gemba, Suudi Arabistan'da

07.01.2012 14:43
Japon Dışişleri Bakanı Gemba, Suudi Arabistan'da, System.String[]

Türkiye'deki temaslarını tamamlayan Japonya Dışişleri Bakanı Koichiro Gemba iki günlük resmi bir ziyaret için Suudi Arabistan'a geldi.

Türkiye'deki temaslarını tamamlayan Japonya Dışişleri Bakanı Koichiro Gemba iki günlük resmi bir ziyaret için Suudi Arabistan'a geldi.

Japon Dışişleri Bakanı ve beraberindeki heyet, Riyad Kral Halid Havalimanı'nda Suudi Dışişleri Bakanlığı Protokol İşlerinden Sorumlu Müsteşar Büyükelçi Alaaddin El-Askeriy ve iki ülkenin büyükelçileri tarafından karşılandı.

Japon Bakan, başta Suudi Dışişleri Bakanı Prens Suud El-Faysal olmak üzere diğer bakan ve üst düzey görevlilerle bir araya gelecek.

Kaynak: CHA

Son Dakika Dünya Japon Dışişleri Bakanı Gemba, Suudi Arabistan'da - Son Dakika Dünya


YORUMLAR

Son Dakika

ABD'de gündem, Trump'ın 'Nükleer futbol topu'nu Biden'a nasıl teslim edeceği Mesut Özil transferi için teşekkür etmek isteyen taraftar, Emre Belözoğlu'nun HGS borcunu ödedi Abdurrahman Dilipak koronavirüs aşılamasının durdurulması için mahkemeye başvurdu Survivor yarışmacılarının haftalık kazancı belli oldu İstanbul'dan memleketleri Bitlis'e dönüp fabrika açan tekstilci iki kardeş 300 kişiye istihdam sağladı Erkek arkadaşının kalp krizinden öldüğünü öğrendi, hastanede kalbine sıktı Kırmızı gelinliğini giyip Taksim'e çıkan Rus modeli görenler şaşkınlığını gizleyemedi Evladını arayan anne, duydukları karşısında yıkıldı: Kızına şu an tecavüz ediyorum