Son Dakika Haberleri: Japon Heyet Mtso'yu Ziyaret Etti

Japon Heyet Mtso'yu Ziyaret Etti

8 ay önce

Manisa Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO), Japonya'dan gelen heyeti ağırladı.

Japon Heyet Mtso'yu Ziyaret Etti, System.String[]
Manisa Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO), Japonya'dan gelen heyeti ağırladı.

MTSO'dan yapılan yazılı açıklamaya göre, Manisa'nın yatırım fırsatlarını incelemek, Türkiye ve Japonya arasındaki ticari ve kültürel ilişkileri geliştirmek amacıyla Japonya'dan gelen heyet, Oda'yı ziyaret etti.

Ziyarette, MTSO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yılmaz, heyete kentin ekonomik yapısı ve Türkiye ekonomisine yaptığı katkılara ilişkin bilgi verdi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Yılmaz, heyetin ziyaretten memnun ayrıldığını belirttti.

Önceki yıllarda Manisa Organize Sanayi Bölgesi'nin çeşitli kuruluşlar tarafından " Avrupa'nın En İyi ve En Uygun Yatırım Kenti" seçildiğine işaret eden Yılmaz, "2007 yılında Çin Uluslararası Çok Uluslu Şirketler Kuruluşu tarafından 'Dünya'da Yatırım Yapılacak En İyi Sanayi Bölgesi' unvanını almaya hak kazanmıştır. Tüm bu dinamikler Manisa'yı yerli ve yabancı yatırımcıyı çekmede rekabette avantajlı kılmaktadır." ifadelerini kullandı.
Haber Yayın Tarihi : 18.09.2018 03:27 Kaynak: AAMetrobüste, Kadını Taciz Edip Cinsel Organını Dışarı Çıkaran Sapığın İfadesi Ortaya Çıktı CHP'nin Uyuşturucuyla Mücadele Önerisi, AK Parti'nin Oylarıyla Reddedildi Cinsel İstismar Olayıyla Sarsılan Küçükçekmece'den Mide Bulandıran Bir Haber Daha Geldi!