Japon İmparatoru Bypass Oluyor - Son Dakika

Japon İmparatoru Bypass Oluyor

18.02.2012 08:44
Japon İmparatoru Bypass Oluyor, System.String[]

Japon İmparatoru Akihito'nun bugün bir bypass ameliyatı geçirdiği bildirildi.

Japon İmparatoru Akihito'nun bugün bir bypass ameliyatı geçirdiği bildirildi.

Japonya'da kraliyet ailesi ile ilgili devlet işlerinden sorumlu Japon İmparatorluk İdaresi Ajansından yapılan açıklamada, 78 yaşındaki Akihito'nun bypass ameliyatına alındığı belirtildi.

İmparatorluk sarayından yapılan açıklamada, Akihito'nun 3 koroner atardamarından daralma görülen ikisinin vücudunun başka bir yerinden alınan bir damarla onarılacağı operasyonun 5 saat sürmesinin beklendiği bildirildi.

Akihito'nun ameliyat için getirildiği Tokyo Hastanesi Üniversitesinden bir tıp ekibinin, ameliyatı yapacak Juntendo Üniversite Hastanesi doktorlarıyla birlikte çalışacakları kaydedildi.

Ajanstan yapılan açıklamada, geçen haftasonu yapılan tıbbi kontrollerin, kalbinin durumunun geçen yıla oranla daha kötüleştiğini göstermesi üzerine doktorların ameliyat edilmesine karar verdikleri Akihito'nun herhangi bir komplikasyonla karşılaşılmazsa 2-3 hafta içinde hastaneden çıkacağı belirtildi.

Hiçbir siyasi yetkisi bulunmamasına karşın halk tarafından çok sevilen İmparator Akihito, Japon halkı tarafından ulusal bir sembol olarak görülüyor. - TOKYO

Japon İmparatoru Bypass Oluyor

- Kaynak: AA

Son Dakika Dünya Japon İmparatoru Bypass Oluyor - Son Dakika Dünya

YORUMLAR

Son Dakika

BM'nin yıllardır uygulamadığı kararı Azerbaycan ordusu uyguladı! Zengilan ve Horadiz kentleri işgalden kurtarıldı Köy muhtarı, av sırasında domuz yerine arkadaşını vurdu İYİ Parti'de FETÖ kavgası büyüyor! Ümit Özdağ'dan Akşener'e yanıt gecikmedi: Bombanın pimini çekenlere baksın Çoklu organ yetmezliğinden dolayı ölüm döşeğindeki Hakan Taşıyan'ın son hali sevenlerini kahretti Esra Erol'un programında ilginç olay! Karısı evi terk edip başka bir adamla düğün yaptı Paşinyan'ın kızı Ermenileri delirtti: Hayallerimiz ve hedeflerimiz başarısız oldu Kılıçdaroğlu parti grubunda Bahçeli'ye teşekkür etti: İktidarın rezilliği bundan iyi anlatılamazdı Aşiret düğününde gelin ve damada 40 dakikada 1 milyon liralık takı