Son Dakika Haberleri: Japon Medya Devi Mainichi, Beşiktaş'la Anlaşma İmzaladı

Japon Medya Devi Mainichi, Beşiktaş'la Anlaşma İmzaladı

4 gün önce

Beşiktaş, Japon medya devi Mainichi ile sponsorluk anlaşması imzaladı.

Beşiktaş, yeni sponsorluk anlaşmasını Vodafone Park'ta düzenlediği basın toplantısıyla duyurdu. Japonya'nın en büyük medya şirketlerinden biri olan Mainichi, siyah-beyazlı takımın yeni global medya partneri olacak.

Sponsorluk anlaşmasında konuşan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, "Manichi, Beşiktaş'ın global medya partneri olacak. Amacımız Japon kültürünü halkımıza ve taraftarımıza tanıtırken, Beşiktaş'ı da Japonya'da tanıtmaktır. Japonca sosyal medya hesaplarımızı açarak, hesaplarımızı birlikte yöneteceğiz. Manichi, Japonya'nın en eski gazetesi. 50'ye yakın şirketi olan dev bir medya grubu. Japonya'da bastıkları gazetenin toplam tirajı günde 10 milyonun üzerinde." dedi.

"UZAK DOĞU SEYAHATLERİ YAPABİLİRİZ"

Orman, "Belki bu sene şampiyon olup sponsorumuz aracılığıyla uzak doğu seyahati yapabiliriz. Geçen sene Çin'e gidememiştik. Japonya'da kamp ve hazırlık maçları oynayacağız. Manichi ile sadece futbol konusunda anlaşma yapmıyoruz. Basketbol ve voleybol ile ilgili de çalışmalarımız olacak. Birlikte turnuvalar yapılacak, oyuncu takasları olacak." diye konuştu.

"KAGAWA ALMANYADAN AYRILMAK İSTEMEDİ"

Başkan Orman, transfer döneminde adı Beşiktaş ile anılan Japon futbolcu Kagawa ile ilgili şunları söyledi: Kagawa çok istediğimiz bir oyuncuydu. Daha önce temaslarımız oldu kendisiyle. Ama Kagawa, Almanya'dan ayrılmak istemedi. Yine önümüzdeki dönemlerde Japon futbolcuları takımımıza kazandırmak isteriz.


YORUMLAR (6)
Tüm yorumlar için tıklayınız


Bambulardan Akan Yemeklerin Alındığı Açık Büfe Restoran, Sosyal Medyada Büyük İlgi Gördü Fenerbahçe-Beşiktaş Derbisinin Bilet Fiyatları Belli Oldu

Beşiktaş, Alvaro Negredo'ya Teşekkür Etti 2 Yıldır Birlikte Yaşadığı Ördeğin Taklidini Yapan Horoz, Sosyal Medyada Büyük Beğeni Topladı