Japonya'da ev yangınında 3'ü çocuk 5 kişi öldü - Son Dakika

Japonya'da ev yangınında 3'ü çocuk 5 kişi öldü

20.05.2020 16:58
Japonya'da ev yangınında 3'ü çocuk 5 kişi öldü, System.String[]

Japonya'nın Nara eyaletinde bir evde çıkan yangında, aynı aileden 3'ü çocuk 5 kişi hayatını kaybetti.

Japonya'nın Nara eyaletinde bir evde çıkan yangında, aynı aileden 3'ü çocuk 5 kişi hayatını kaybetti.

Kyodo ajansının haberine göre, Nara'nın Gojo şehrinde yaşayan, 30'lu yaşlarda anne-baba ile 8, 6 ve 2 yaşlarındaki 3 çocuk evlerinde meydana gelen yangın sonucu öldü.

Müstakil bir evin ikinci katında çıkan ve 40 metrekare çapına yayılan yangının 2 saat sonra söndürülebildiği bildirildi.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Japonya'da ev yangınında 3'ü çocuk 5 kişi öldü - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika! Fransa'da kilise yakınında bıçaklı saldırı: 3 kişi hayatını kaybetti, çok sayıda yaralı var Karabağ'ın sözde lideri Harutyan panik içinde: SİHA'ların korkusuna sığınağa girdi Son Dakika: Devlet erkanı Atatürk'ün huzurunda! İşte Erdoğan'ın Anıtkabir Özel Defteri'ne yazdığı mesaj ABD'nin yeni keşfi ile ilgili bilim kurulu üyesinden gururlandıran ifadeler: Türkiye, aspirini en başından beri korona tedavisinde kullanıyor Kardeşinin borçları nedeniyle 5 çocuğunun uyuduğu odayı kurşun yağmuruna tuttular Son dakika! Ermenistan 1. Ordu Komutan Yardımcısı Albay Artur Sarkisyan öldürüldü Trump'ın miting alanı üzerinde uçan özel uçak, F-16 ile hava sahası dışına çıkarıldı Oktay Kaynarca ve Necati Şaşmaz, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yeniden bir araya gelecek