Japonya, Körfez İşbirliği Konseyi ile Stratejik İşbirliği Anlaşması İmzaladı - Son Dakika

Japonya, Körfez İşbirliği Konseyi ile Stratejik İşbirliği Anlaşması İmzaladı

07.01.2012 20:19
Japonya, Körfez İşbirliği Konseyi ile Stratejik İşbirliği Anlaşması İmzaladı, System.String[]

Japonya, Körfez İşbirliği Konseyi (KİK) ile stratejik işbirliği anlaşması imzaladı.

Japonya, Körfez İşbirliği Konseyi (KİK) ile stratejik işbirliği anlaşması imzaladı.

Suudi Arabistan'a resmi bir ziyaret gerçekleştiren Japonya Dışişleri Bakanı Koichiro Gemba ve beraberindeki heyet bugün Suudi Dışişleri Bakan Yardımcısı Prens Abdülaziz Bin Abdullah Bin Abdülaziz ile bakanlık binasında bir araya geldi. Görüşmede iki ülke ilişkileri ve geliştirilmesi ele alınırken, ortak önem verilen bölgesel ve uluslararası konular hakkında görüş alış verişinde bulunulduğu belirtildi.

Görüşme sonrasında Körfez İşbirliği Konseyi (KİK) ülkeleri ve Japonya arasında Stratejik İşbirliği anlaşması imzalandı. Anlaşmayı KİK ülkeleri adına Suudi Dışişleri Bakan Yardımcısı Prens Abdülaziz Bin Abdullah Bin Abdülaziz ile KİK Genel Sekreteri Dr. Abdüllatif El-Ziyaniy, Japonya adına ise Dışişleri Bakanı Koichiro Gemba imzaladı.

Japonya, Körfez İşbirliği Konseyi ile Stratejik İşbirliği Anlaşması İmzaladı

Kaynak: CHA

Son Dakika Dünya Japonya, Körfez İşbirliği Konseyi ile Stratejik İşbirliği Anlaşması İmzaladı - Son Dakika Dünya


YORUMLAR

Son Dakika

ATM'lerden paralarını, boyu iki buçuk metreyi aşan karın üstüne oturarak çekiyorlar Son Dakika! Futbolseverlerin dört gözle beklediği Fenerbahçe - Galatasaray derbisinin günü belli oldu Merve Boluğur, klip için yakışıklı erkek arayışına girdi Mesut Özil transferi için teşekkür etmek isteyen taraftar, Emre Belözoğlu'nun HGS borcunu ödedi Akılalmaz olay! Ailenin kuşu ölünce anne-baba felç geçirdi, kızları ise bayıldı Survivor yarışmacılarının haftalık kazancı belli oldu Dünya aşı bulamazken Avrupa israf ediyor: 6 dozluk şişelere 5 doz yazılınca milyonlarca aşı çöpe gitti Evde doğum yapan kadın bebeğini bıçaklayarak öldürdü