Jean Christophe Grange, Kitaplarını İmzaladı - Son Dakika

Jean Christophe Grange, Kitaplarını İmzaladı

Fransız gazeteci, yazar ve senarist Jean Christophe Grange, Doğan Kitap'ın 20. yıl etkinlikleri kapsamında okurlarıyla buluştu.

Jean Christophe Grange, Kitaplarını İmzaladı, System.String[]

Fransız gazeteci, yazar ve senarist Jean Christophe Grange, Doğan Kitap'ın 20. yıl etkinlikleri kapsamında okurlarıyla buluştu.

Akasya Alışveriş Merkezinde bulunan D&R mağazasında gerçekleşen imza gününe kitapseverler yoğun ilgi gösterdi.

Uzun kuyrukların oluştuğu imza günü etkinliğinde yazar, son kitabı Ölüler Diyarı'nın yanı sıra Türkçe de yayımlanmış Kurtlar İmparatorluğu, Siyah Kan, Şeytan Yemini gibi kitaplarını da imzaladı.

Jean Christophe Grange

15 Temmuz 1961'de Fransa'da doğan yazar, üniversite eğitiminin ardından serbest gazeteci olarak çalışırken bir yandan da kısa öyküler kaleme almaya başladı. Birkaç dergi için röportaj hazırlayan Grange, kısa zamanda Fransa'da gazeteci olarak tanındı.

Gazete ve dergiler için çalışırken leyleklerin göçü üzerine bir yazı dizisi kaleme alan yazar, bu yazı dizisinden esinlenerek 1994'te "Leyleklerin Uçuşu" adlı ilk romanını yayımladı. Grange, 1997'de yayımladığı ikinci kitabı "Kızıl Nehirler" ile geniş bir okuyucu kitlesine ulaştı. 20 dile çevrilen eser, 2000 yılında aynı adla sinemaya uyarlandı.

Grange, 2000 yılında yayımladığı Taş Meclisi adlı kitabıyla kısa sürede bestseller listelerinde üst sıralara taşındı. Yazar, "Şeytan Yemini", "Siyah Kan", "Koloni", "Ölü Ruhlar Ormanı", "Sisle Gelen Yolcu", "Lontano", "Kurtlar İmparatorluğu", "Kaiken", " Kongo'ya Ağıt" adlı kitapları kaleme aldı.

YORUMLAR

Son Dakika

Fenerbahçe, Stiven Mendoza'ya talip oldu Ünlü anketçi, Muharrem İnce ile yaptığı görüşmeyi anlattı: Parti kuracağını söyledi, Eylül'de harekete geçiyor Dünyaca ünlü model Emily Ratajkowski, sahilde fotoğraflandığını fark edince poz vermekten geri durmadı Son Dakika: Türkiye'de 7 Ağustos günü koronavirüs kaynaklı 15 can kaybı, 1185 yeni vaka tespit edildi Cani koca, boşanma aşamasındaki eşini, kayınvalidesini ve kayınpederini tüfekle vurdu Avrupa Birliği, Türkiye'yi yine güvenli ülkeler listesine almadı Borsa İstanbul, aşırı dalgalanmaları önlemek için endeks bazlı devre kesici sistemini uygulamaya aldı Bakan Koca, DSÖ Genel Direktörü Ghebreyesus'un meydan okumasını kabul etti Güzel şarkıcı Rita Ora, altın renkli bikinisiyle dudak ısırtıyor Lübnan'daki patlamanın en net görüntüleri yayınlandı Son Dakika: Hindistan Havayolları'na ait 191 yolculu uçak iniş sırasında düştü: 15 ölü, 123 yaralı Türkiye'nin Otomobili yoluna TOGG markasıyla devam edecek Yunanistan'dan şok karar! İpsala Sınır Kapısı kapatılıyor Şırnak'ta kamyonun çarptığı iki kardeşten biri feci şekilde can verdi Duygu Özaslan, bikinili pozlarına ara vermiyor! Son paylaşımıyla göz kamaştırdı