Jeff Bridges sosyal medya hesabından duyurdu: Lenf kanseri oldum ama iyi gidiyor - Son Dakika

Jeff Bridges sosyal medya hesabından duyurdu: Lenf kanseri oldum ama iyi gidiyor

20.10.2020 12:06
Jeff Bridges sosyal medya hesabından duyurdu: Lenf kanseri oldum ama iyi gidiyor, System.String[]

70 yaşındaki aktör sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "Lenf kanseri teşhisi konuldu.

70 yaşındaki aktör sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "Lenf kanseri teşhisi konuldu. Her ne kadar ciddi bir hastalık olsa da kendimi şanslı hissediyorum, çok iyi bir doktor ekibi tedavi ediyor ve süreç iyi gidiyor" dedi.

Bridges, ailesi ve arkadaşlarının kendisine verdiği destek nedeniyle minnettar olduğunu da ekledi. Kendisine iyi dileklerini ve dualarını gönderen herkese de teşekkür etti. Mesajını da takipçilerine ABD başkanlık seçimleri için oy vermeleri gerektiğini söyleyerek bitirdi.

Lenf kanseri tedavisi görmeye başladığını belirten Bridges, tam da hastalık öncesi hem rol aldığı hem de yapımcılarından biri olduğu The Old Man üzerinde çalışıyordu.

Tam yedi kez Oscar adayı olan Jeff Bridges, Crazy Heart adlı filmdeki performansıyla bu heykelciği kazanmıştı.

Jeff Bridges aynı zamanda eşi Susan Geston ile Hollywood'un en mutlu çiftlerinden biri olarak biliniyor. 1997'de evlenen çiftin üç tane kızı bulunuyor.

Jeff Bridges sosyal medya hesabından duyurdu: Lenf kanseri oldum ama iyi gidiyor

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Jeff Bridges sosyal medya hesabından duyurdu: Lenf kanseri oldum ama iyi gidiyor - Son Dakika Magazin

YORUMLAR

Son Dakika

Bayern Münih, evinde Atletico Madrid'i 4-0 mağlup etti ABD'den tehdit gibi S-400 sözleri: Türkiye füzeleri test ederek çok şeyi feda etti 13 yaşındaki kıza aşk mektubu yazan 61 yaşındaki sapık tutuklandı Dondurucudan çıkardıkları erişteyi yiyen aynı aileden 9 kişi hayatını kaybetti Masumlar Apartmanı'nın "Han"ı Birkan Sokullu'nun eski eşinin ünlü oyuncu olduğu ortaya çıktı Giydiği çorap nedeniyle eleştirildikten sonra reklam teklifi bekleyen Seda Sayan'ın başına talih kuşu kondu Bilim insanlarından yeni araştırma! Koronavirüsün insanı nasıl hasta ettiği ortaya çıktı Korkutan görüntüler! Koronavirüsten ölenler hastane koridoruna dizildi