Jennifer, Justin'i De Delirtti! - Son Dakika

Jennifer, Justin'i De Delirtti!

15.12.2011 06:03
Jennifer, Justin'i De Delirtti!, System.String[]

Adı 'karadul'a çıkan Jennifer Aniston, Justin Theroux'yu da kendinden soğutmayı başardı!

Yaşayan en güzel ve seksi kadınlardan biri olarak gösterilen Jennifer Aniston, Brad Pitt'ten ayrılmasının ardından bir türlü mutlu bir beraberlik yaşayamadı. Birçok çapkınla aşk yaşayan Aniston'ın baskıcı ve kontrol delisi karakteri ilişkilerinin kısa sürede noktalanmasına neden oldu.

BENİ KAFESTE TUTUYOR!

Aniston'ın oyuncu Justin Theroux ile başladığı ilişki de yakın çevrelerine göre bitme noktasına gelmiş! Bunun en büyük nedeniyse; Aniston'ın Theroux'nun hayatının her detayına karışmaya başlamasıymış! Yakışıklı aktör; sevgilisinin tatil seçeneklerinden, arkadaşlık yapacağı isimlere kadar her şeye karışmasından duyduğu rahatsızlığı şöyle dile getiriyormuş:

"Seks yapacağımız zamanı bile o seçiyor! En doğurgan olduğu zamanlar dışında ona dokunmama izin vermiyor! Yediğim yemeğe, yapacağım spora ve giysilerime o karar veriyor. Artık beni bir kafeste tutmaya çalıştığını düşünmeye başladım!"

ESKİ SEVGİLİYE VETO

Aniston'dan önce yaklaşık 15 yıl beraber olduğu Heidi Bivens'in, Theroux'nun hâlâ hayatında önemli bir yeri var. Ancak Aniston, eski sevgilisiyle görüşmesine ve konuşmasına aşırı tepki veriyor!

ARKADAŞLARINI GÖRMESİNİ DE İSTEMİYOR!

Jennifer Aniston, Theroux'nun sadece kendi arkadaşlarıyla görüşmesini istiyormuş! Theroux ise, sürekli Courtney Cox ile görüşmekten sıkıldığını, kendi arkadaşlarını çok özlediğini söylüyormuş.

ŞEHRE BİLE O KARAR VERİYOR

Justin Theroux, New York'ta yaşamaya alıştığı için orada kalmalarını istiyor. Ancak Aniston, her fırsatta yeniden Los Angeles'a geri dönmek istediğini dile getiriyormuş!

Sabah : http://www.sabah.com.tr

Jennifer, Justin'i De Delirtti!

- Kaynak: Sabah.com.tr

Son Dakika Magazin Jennifer, Justin'i De Delirtti! - Son Dakika Magazin

YORUMLAR

Son Dakika

Paraları Türk lirası karşısında değer kazanınca Bulgarlar Edirne'ye akın etti Ermenistan Radyosu Serdar Ortaç'ın ardından Tarkan'ı da öldürülen Azerbaycan askeri olarak servis etti Semt pazarlarındaki kalabalık vatandaşı isyan ettirdi: Pazar değil, sanki korona partisine geldik ABD başkanlığı için yarışan Biden, ücretsiz koronavirüs aşısı sözü verdi Süt sağarken elektrik akımına kapılan kadın feci şekilde can verdi Süt sağarken elektrik akımına kapılan kadın feci şekilde can verdi Hadise ve Kaan Yıldırım, ailelerinin onay vermesiyle evlilik kararı aldı "Evde ek iş" tuzağına düşmeyin! Yüzlerce kişi mağdur oldu