Jeotermal ve mineralli su kaynakları ihale edilecek - Son Dakika

Jeotermal ve mineralli su kaynakları ihale edilecek

31.10.2019 09:53
Jeotermal ve mineralli su kaynakları ihale edilecek, System.String[]

Mustafakemalpaşa, Harmancık ve İnegöl'de de 3 mevkiide bulunan jeotermal kaynak ve doğal mineralli su ruhsat sahaları ihale edilecek.

Mustafakemalpaşa, Harmancık ve İnegöl'de de 3 mevkiide bulunan jeotermal kaynak ve doğal mineralli su ruhsat sahaları ihale edilecek. 5 ihalenin toplam muhammen bedeli ise 230 bin 832 lira.

Jeotermal ve mineralli su kaynakları ihale edilecek

Kaynak: Dunya.com

Son Dakika Ekonomi Jeotermal ve mineralli su kaynakları ihale edilecek - Son Dakika Ekonomi

YORUMLAR

Son Dakika

Koronavirüsü hafif geçirenler dikkat! Hastalığın bıraktığı hasar sanılandan daha büyük Korona tedavisinde çığır açacak araştırma! Herkesin evinde olan Aspirin virüsün düşmanıymış Hagi mi, Alex mi? Fenerbahçe efsanesi Emre Belözoğlu, klişe soruda herkesi ters köşeye yatırdı Çinli şirket, dayanıklılıklarını artırmak için çalışanlarına kendi kendilerini tokatlattı İran lideri Hamaney, Macron'un tavrını "ahmakça" olarak nitelendirdi Karabağ'da ateşkesi bozan Ermenistan'dan intikam alındı! Azerbaycan, hedefleri SİHA'larla böyle vurdu CHP İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu, Cumhuriyet Bayramı törenini terk etti Merkez Bankası Başkanı, "Dolardaki yükselişi öngörebiliyor muydunuz?" sorusuna böyle yanıt verdi