Son Dakika Haberleri: Jeremain Lens: "Bugün Oyunu Değiştiren Oyuncu Ben Oldum"

Jeremain Lens: "Bugün Oyunu Değiştiren Oyuncu Ben Oldum"

2 yıl önce

UEFA Avrupa Ligi'nde Sarpsborg'u 3-2 mağlup eden Beşiktaş'ta Jeremain Lens ve Necip Uysal açıklamalarda bulundu.

Jeremain Lens:

UEFA Avrupa Ligi'nde Sarpsborg'u 3-2 mağlup eden Beşiktaş'ta Jeremain Lens ve Necip Uysal açıklamalarda bulundu.
"Bugün oyunu değiştiren oyuncu ben oldum"


"Takım halinde çok iyi bir performans gösterdik 2. yarıda. İlk yarıda onlara gereken cevabı veremedik ama 2. yarıda 3 golü bulduk ve maçı çevirdik. Her maçın farklı bir hikayesi var. Bugün oyunu değiştiren oyuncu ben oldum. Önemli olan sonuca gitmekti. Başka gün başka oyuncu bunu yapabilir."

"Arka adalemde bir sakatlık vardı, 2,5 hafta bu devam etti. Bugün 70'den sonra arka adalemdeki bu yorgunluğu hissetmeye başladım. Kramp gibi görünüyor, umarım önemli bir şey yoktur."
Necip: "Devre arasında..."


Maç sonu konuşan Necip Uysal ise devre arasına değindi. Necip, "Bizim için zor bir maç oldu. Çok kötü başladık maça. Devre arasında içeriye girdiğimizde takım arkadaşlarımızla kenetlendik, maçı kazanabileceğimizden emindik. Tüm takım arkadaşlarımı tebrik ediyorum." dedi.

"Bütün hazırlıkları derbi için yapacağız"


"Benim için pozisyon değil, sahada olmak önemli. Elimden geleni yapıyorum. Şimdi dönüşte uzun bir yolcuğumuz var. Sabah 8'de İstanbul'da olacağız ama bütün hazırlıkları derbi için yapacağız. Allah'ın izniyle kazanmak istiyoruz."

Kaynak: Skorer

Haber Yayın Tarihi: 30.11.2018 04:27 

YORUMLAR


Yüksekokul binasından atlayarak intihar eden öğretim görevlisiyle ilgili acı gerçek
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Macron'a Libya tepkisi: Sen niye bunun üzerinde bu kadar duruyorsun? Kültür ve Turizm Bakanlığı Türkiye'nin tanıtımı için Real Madrid'e sponsor olacak