Son Dakika Haberleri: Jess Molho, Katıldığı Canlı Yayında Defne Joy Foster'ın Ölüm Haberini Nasıl Aldığını Anlattı

Jess Molho, Katıldığı Canlı Yayında Defne Joy Foster'ın Ölüm Haberini Nasıl Aldığını Anlattı

6 ay önce

Oyuncu ve sunucu Jess Molho, katıldığı canlı yayında rol arkadaşı Defne Joy Foster'ın ölüm haberini nasıl aldığını ve yaşadığı duygularını anlattı.

Kanal D ekranlarında yayınlanan 2.Sayfa programına sunucu-oyuncu Jess Molho konuk oldu. 2011 yılında hayatını kaybeden Defne Joy Foster ile Sihirli Annem'de rol alan Molho, duygularını canlı yayından anlattı.

Başarılı oyuncu, yakın arkadaşı Defne Joy Foster'ın ölümü hakkında anlattıklarıyla canlı yayında duygusal anlar yaşattı.

"DEFNE ASKERLİK ARKADAŞIM GİBİYDİ"

Molho, Sihirli Annem dizisinde karı-kocayı oynadığı Defne Joy Foster hakkında şöyle konuştu: "Defne askerlik arkadaşı gibi bir şeydi benim için. Ben her zaman öyle söylerim. Onu yakından tanıyanlar bunu söylerler. Muhteşem bir insandı. Deli dolu, vicdanlı, naif bir insandı ve iyi partnerdi. Benim için çok özel bir insandı. Bazen ikili iş teklifi geliyor 'kimle yapmak istersin' dediklerinde ben 'Def..' deyip kalıyorum. O kadar iyi anlaşırdık. Çok acı 5 Şubat'tı…

"ACI HABERİ CANLI YAYINA 5 DAKİKA KALA ALDIM"

Kötü haberi aldığımda sabah programı yapıyordum. Arkadaşım aradı 'Defne vefat etti' dedi. Ben de 'şaka mı yapıyorsun' dedim. Yayına 5 dakika falan var. 'şaka yapıyorsun dimi' diye tekrar sordum. 'Sabahın köründe neden şaka yapayım, alt bant geçiyoruz ciddi bir haber ve onaylandı' dedi. Ben acı haberi böyle aldım maalesef.

"DEFNE'Yİ ÇOK SEVİYORUM"

Ailece görüştüğüm bir insandı. Çok seviyorum onu. Defne normal tepkisi tam kontrast olarak yansıtan birisiydi. Mesela birini çok sevdiği zaman onunla oynardı. Ben ilk sete geldiğimde 39 bölümde, hiç unutmuyorum bir kafeterya vardı, gidip geliyor benimle uğraşıyordu 'Yavuz sen mi olacaksın' diye uğraşıyordu. Ben de kendi kendime 'bu kızın beni tanıyor olması lazım aynı dönemlerde VJ'lik yaptık. Bir şekilde birbirimizi tanıyoruz. 'Neden uğraşıyor benimle' diye düşündüm. Sonra çok iyi anlaştık, Defne sevdiklerine takılırmış...

"DEFNE İLE PROGRAMA KONUK OLDUK SONRA BANA TEKLİF GELDİ"

Defne ile bir sabah programına katılmıştık. İki kişi sunuyordu o kadar eğlendik ki insanlar bizim programımız zannettiler. Sonra bir yapımcı aradı, 'yemek programı yapalım seninle' dedi. 15 dakikalık bir program olacaktı, kadınlar bana yemek tarifi edecekti ben de yapacaktım. Ama ben gerçekten güzel yemek yapınca, program 2 saate çıktı. Haftada bir de ünlü konuk alıyordum.

Haber Yayın Tarihi: 27.02.2019 12:38 

YORUMLAR


Eski eşi tarafından bıçaklanan Emine Bulut'un son görüntüsü ortaya çıktı: Ölmek istemiyorum
Canice öldürülen Emine Bulut'un kardeşi: Bunların hakkı idamdır Emine Bulut'u öldüren Fedai Baran'dan kan donduran sözler: Hayvan kestim