Jim Carrey, Cemal Kaşıkçı'nın Öldürülmesiyle İlgili Karikatür Yayınladı - Son Dakika

Jim Carrey, Cemal Kaşıkçı'nın Öldürülmesiyle İlgili Karikatür Yayınladı

11.01.2019 09:21

Aktör Jim Carrey, Cemal Kaşıkçı'nın öldürülmesiyle alakalı bir karikatür yayınladı. Karikatürde Trump, testere ile Cemal Kaşıkçı'nın kolunu keserken, Veliaht Prens Selman ışık tutuyor.

ABD'li komedyen Jim Carrey, yine çok tartışılacak bir paylaşıma imza attı. Carrey, Cemal Kaşıkçı'nın öldürülmesiyle alakalı Twitter hesabından bir karikatür yayınladı.

GEÇTİĞİMİZ YIL 34 GAZETECİ CİNAYETE KURBAN GİTTİ

New York merkezli CPJ'nin raporunda, 1 Ocak ve 14 Aralık tarihleri arasında dünyada öldürülen 53 gazeteciden 34'ünün cinayete kurban gittiği belirtildi.

Jim Carrey, Perşembe günü Trump karşıtı, Suudi Prens Muhammed bin Selman ve kolunu kesen bir adamla göründüğü bir karikatür paylaştı.

"BİR SONRAKİ BEDENİ BİRLİKTE KESECEKLER"

"Geçen yıl 34 gazeteci öldürüldü. Çünkü Trump gibi zorba insanlar yüzünden. Belki bu yıl arkadaşı, Suudi Avcısı'ndan yeni bir kemik testeresi alacak ve bir sonraki bedeni birlikte kesecekler..."

Jim Carrey, Cemal Kaşıkçı'nın Öldürülmesiyle İlgili Karikatür Yayınladı

Son Dakika Dünya Jim Carrey, Cemal Kaşıkçı'nın Öldürülmesiyle İlgili Karikatür Yayınladı - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (7)
  • DOĞU AKDENZDEKİ KORKUNÇ YENİLGİ: Amerikalılara bela okumanıza gerek yok . Onlar Trump ı seçmekle belalarını bulacaklar ! ABD derin devleti Avrupa kıtasın da Rusya ya karşı " kontrollü " bir savaşa hazırlanıyor ! Ama şunu sormak gerekir : karşılıklı Nükleer silahların olduğu , yerleştirildiği bir durumda nasıl " kontrollü '" olacak bilinmez ! Muamma ! Geçen yılın sonbaharında Rusya'nın yaptığı " Batı " isimli askeri tatbikatta binlerce tank , roketler , savaş uçakları , ve yüzbin asker le gözdağı verdi ! Ünlü Alman Bild gazetesi manşet attı : Rusya yüz bin askerle Avrupa yı işgale hazırlanıyor ! " pamuk ipliğine bağlı bir Dünya ! Geçmişteki kötü , korku , şaşkınlık dolu yıkımlar geri geliyor . Arap İsrail , savaşı , Uzakdoğu da Çin ABD, Avrupa'da NATO Rusya. Büyük kavga , büyük yıkım . Cevap Yaz 3 0 Yayından Kaldır
  • Hakan gümüş : Araştırmacı olan insanların yorumlarına saygı duyuyorum çünkü dapla samanı ayırmayı öğreniyor Memduh Bayraktar oğlu . Herşeyi öğretiyor artık bende anlıyorum Cevap Yaz 0 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Neslihan Atagül, Sefirin Kızı dizisinden ayrıldı Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe'den ayrılacak futbolcuların ismini tek tek verdi Çukur dizisinde Yamaç'a hayatının dayağını atan maskeli dövüşçünün kimliği ifşa oldu Son Dakika: Türkiye'de 18 Ocak günü koronavirüs nedeniyle 164 kişi vefat etti, 5 bin 862 yeni vaka tespit edildi Yürek burkan olay! Yardım istemek için geldiği muhtarlıkta kalp krizinden öldü Feci kazada bir aile paramparça oldu: Anne ve oğlu öldü, baba ağır yaralı 1,5 yıl önce trafik kazası nedeniyle öldüğü sanılan sürücünün başına mermi isabet ettiği ortaya çıktı Bakan Çavşuğlu'nun Alman mevkidaşıyla ortak basın toplantısına Mesut Özil diyaloğu damga vurdu