Jim Carrey'den 'Yemen' Tepkisi Bizim Müttefikimiz, Bizim Füzemiz, Bizim Suçumuz - Son Dakika

Jim Carrey'den 'Yemen' Tepkisi Bizim Müttefikimiz, Bizim Füzemiz, Bizim Suçumuz

18.08.2018 10:22

Jim Carrey'den 'Yemen' tepkisi Bizim müttefikimiz, bizim füzemiz, bizim suçumuz(DHA) Yemen'de Suudi Arabistan öncülüğündeki koalisyonun düzenlediği ve çoğu çocuk 50 kişinin hayatını kaybettiği saldırıya dair dünyaca ünlü aktör Jim Carrey, bir tepki mesajı attı.

Jim Carrey'den 'Yemen' tepkisi Bizim müttefikimiz, bizim füzemiz, bizim suçumuz

(DHA) Yemen'de Suudi Arabistan öncülüğündeki koalisyonun düzenlediği ve çoğu çocuk 50 kişinin hayatını kaybettiği saldırıya dair dünyaca ünlü aktör Jim Carrey, bir tepki mesajı attı.

Ünlü oyuncu Jim Carrey sosyal medya hesabı üzerinden, üzerinde ABD bayrağının bulunduğu füzenin, çocukların içinde olduğu okul otobüsünü vurma anının resmedildiği görsel ile birlikte şu mesajı paylaştı 40 masum çocuk bir otobüste öldürüldü. Bizim müttefikimiz. Bizim füzemiz. Bizim suçumuz.?

Jim Carrey'den 'Yemen' Tepkisi Bizim Müttefikimiz, Bizim Füzemiz, Bizim Suçumuz

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Jim Carrey'den 'Yemen' Tepkisi Bizim Müttefikimiz, Bizim Füzemiz, Bizim Suçumuz - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Bakan Koca yeni aşamaya geçildiğini duyurdu! 80 yaş üzeri vatandaşların aşılanmasına başlanıyor Mesut Özil'in Fenerbahçe'den 3.8 milyon eurodan daha az kazanacağı kesinleşti Son Dakika: Esnaf ve sanatkarların faiz destekli kredilerinde 6 aylık taksitleri ertelenecek 14 yaşındaki kıza yapılan iğrenç istismar "Anne beni en yakınından koruyamadın" notuyla ortaya çıktı Telefonuna gelen mesajdaki linke tıkladı, hesabındaki 9 bin lirasından oldu "Estetiğim yok" diyen Defne'yi gençlik fotoğrafları yalancı çıkarttı "Bahçeli'ye aşı yapan hemşire darbedildi" karikatürünü gerçekmiş gibi sunan Özlem Gürses özür diledi Profesör "Koronavirüsten daha tehlikeli" deyip uyardı: Yakın gelecekte hem içme hem de kullanma suyu sorunu yaşayacağız