Jim Carrey'li Sonic Filminden İlk Görsel Geldi - Son Dakika

Jim Carrey'li Sonic Filminden İlk Görsel Geldi

30.04.2019 16:06
Jim Carrey'li Sonic Filminden İlk Görsel Geldi, System.String[]

SEGA, Jim Carrey'nin başrolde yer alacağı Sonic filminden ilk fotoğrafı paylaştı.

Kasım ayında vizyona girmesi planlanan Sonic the Hedgehog filminden ilk görsel geldi. Resmi SEGAbits Twitter hesabı üzerinden paylaşılan görselde Sonic'in en büyük düşmanı olan Doctor Ivo Robotnik ya da takma adıyla Dr. Eggman'ı canlandıran Jim Carrey'i gösteriyor.

Çizgi filmde kel, oldukça uzun bıyıklı ve sevimsiz bir karakter olarak karşımıza çıkan Dr. Eggman, sempatik rollerin adamı Jim Carrey'nin hayat vermesiyle çok daha karizmatik, bıyıklı ve fönlü bir karaktere dönüşmüş durumda.

Sonic the Hedgehog filminden ilk fragmanın bugün yayınlanacağını düşünürsek filmden ilk görselin yayınlanma tarihinin 'birazcık' geç olduğunu söyleyebiliriz. Yine de görsel, Jim Carrey'nin Sonic'i izlenecek bir film haline getireceğini gösteriyor.

Wampler, Jim Carrey'nin filmde 90'ların sonundaki Jim Carrey olarak karşımıza çıkacağını belirtiyor. Dolayısı ile bu dönemin Jim Carrey filmlerinden hoşlanıyorsanız Sonic'in beğeneceğiniz bir mizah anlayışına sahip olacağını söyleyebiliriz.

Jim Carrey'li Sonic Filminden İlk Görsel Geldi
Jim Carrey'li Sonic Filminden İlk Görsel Geldi

Kaynak: WebTekno

Son Dakika Teknoloji Jim Carrey'li Sonic Filminden İlk Görsel Geldi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Türkiye'de 24 Ocak günü koronavirüs nedeniyle 140 kişi vefat etti, 5 bin 277 yeni vaka tespit edildi AK Partili kadın meclis üyesine hakaret eden belediye başkanı yardımcısı, görevden uzaklaştırıldı Avrupa Birliği, korona aşısı üreticilerine dava açmaya hazırlanıyor Biden'ın Beyaz Saray'a giden yolda "kara para" ile desteklendiği iddia edildi Hastaneye giderken direksiyon başında rahatsızlanan sürücü, yaşamını yitirdi Yılmaz Morgül Nişantaşı'nı ringe çevirdi! Gören bakakaldı Birçok dizide oynayan Ercan Yalçıntaş sahte içkiden hayatını kaybetti Wanda bu kez zafer kazandı! Cinsel ilişki kaseti nedeniyle tazminat ödeyecekler