Son Dakika Haberleri: Jimmie Wilson Coco Clementine'de

Jimmie Wilson Coco Clementine'de

8 yıl önce

Önder Bekensir ve Verda Penso'dan sosyeteye müthiş parti.

Jimmie Wilson Coco Clementine'de, System.String[]
Dünyanın yakından tanıdığı Amerikalı oyuncu, şarkıcı Jimmie Wilson, Coco Clementine'nin özel davetlisi olarak Türkiye'ye geliyor.

Dünyaca Ünlü Amerikalı Şarkıcı

Dünyaca ünlü Amerikalı oyuncu ve şarkıcı Jimmie Wilson, 23 Kasım Çarşamba akşamı Coco Clementine'de performans sergileyecek.

Önder Bekensir ve Verda Penso'nun düzenleyeceği gecede Wilson'un yanı sıra Number One müzik direktörü Mert Hakan'da sahne alacak.

Seal, Lionel Richie, The Weather Girls ve DJ Bobo gibi isimlerle sahne alan ünlü şarkıcı, son olarak New York'ta düzenlenen Obama Müzikali'ni sahneledi. Tommy Hilfiger ve Ralph Lauren gibi dünyaca ünlü markaların da modelliğini yapan şarkıcı Jimmie Wilson, 23 Kasım Çarşamba günü saat 22.00'de, estetiğin, lezzetin ve kalitenin buluşma noktası olan Astoria Coco Clementine'de.
Haber Yayın Tarihi : 23.11.2011 08:41 Kaynak: BültenlerCumhurbaşkanı Erdoğan, Diriliş Ertuğrul'u Öve Öve Bitiremedi Cinsel İstismar Olayıyla Sarsılan Küçükçekmece'den Mide Bulandıran Bir Haber Daha Geldi! İmamoğlu, Küçükçekmece'de İstismara Uğrayan 5 Yaşındaki Çocuğun Ailesini Ziyaret Etti