Jinekolojik Onkoloji Kliniği Tescillendi - Son Dakika

Jinekolojik Onkoloji Kliniği Tescillendi

Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Jinekolojik Onkoloji Kliniği, Avrupa Jinekolojik Onkoloji Derneği tarafından tescillendi.

Jinekolojik Onkoloji Kliniği Tescillendi, System.String[]

Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Jinekolojik Onkoloji Kliniği, Avrupa Jinekolojik Onkoloji Derneği tarafından tescillendi.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi (SBÜ) İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bornova ek binasında hizmet veren Jinekolojik Onkoloji Kliniği, Avrupa Jinekolojik Onkoloji Derneği (ESGO) tarafından akredite edildi.

Avrupa Jinekolojik Onkoloji Derneğine yapılan akreditasyon başvurusunun ardından İspanya ve İtalya'dan gelen uzmanlar inceleme yaptı.

İncelemeler sonucunda konu ESGO'nun kurul toplantısında görüşülerek Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Jinekolojik Onkoloji Kliniği'nin Avrupa'ya akreditasyonuna izin verildi.

Düzenlenen Belge Takdim Töreninde konuşan İzmir İl Sağlık Müdürü Bediha Salnur, İzmir'in adının böyle duyulmuş olmasından dolayı gurur duyduğunu belirtti.

Bu belgenin çok anlam ifade ettiğine dikkati çeken Salnur, "Hastaya vermiş olduğunuz umut ve hizmet bir kenara, bir de bize bu gururu yaşattınız. Sizler bu gayreti göstermezseniz bizlerin bunu başarması mümkün değildi. Gösterdiğiniz üstün gayretleriniz ve katkılarınızdan dolayı teşekkür ediyorum." dedi.

İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Jinekoloji Onkoloji Birimi Eğitim Sorumlusu Doç. Dr. Muzaffer Sancı da Türkiye'de 4 üniversite hastanesinin bu belgeye sahip olduğunu ancak kamu hastaneleri arasında ilk olarak Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesinin bu belgeye sahip olduğunu aktardı.

YORUMLAR

Son Dakika

5 aylık kızına "Şişman" dediği söylenen Tülin Şahin'in çocuğunun babası sessizliğini bozdu Liverpool ve Barcelona, milli futbolcu Çağlar Söyüncü'nün transferi için mücadele ediyor Yüzde 89'luk kesim parti kurması durumunda Muharrem İnce'ye oy vermeyecek Mustafa Sandal, Emina Jahovic'le fotoğrafını önce paylaştı sonra sildi Turkcell, Çin Kalkınma Bankası ile 500 milyon euroluk kredi anlaşması imzaladı Altın fiyatlarının artması bunu da yaptırdı! Gelin ve damada rende ve süzgeç taktılar Türkiye'nin NAVTEX kararından sonra Yunan Ulusal Güvenlik Konseyi "Acil" koduyla toplanıyor Son Dakika: Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi 2. Ön Eleme Turu'ndaki rakibi PAOK oldu Son Dakika: Salı günü tüm Türkiye'de koronavirüs denetimi olacak! Vali, kaymakam ve muhtarlar da katılacak Galatasaray'ın eski yıldızı Felipe Melo'nun final öncesinde yaptığı motivasyon konuşması gündeme damga vurdu Melisa Şenolsun, Umut Evirgen'in evinden çıkarken görüntülendi Beyrut patlamasının en küçük kurbanı 3 yaşındaki Naggear Galatasaray, Kamil Jozwiak için 2 milyon euroluk teklif yaptı Hırsızı durdurmak isterken canından oluyordu, o anlar saniye saniye kamerada! Kuzey Kore Lideri Kim'i çamurlu arazi aracıyla karşılarında gören köylüler ne yapacaklarını bilemedi