Joan As Polıce Woman 19 Mart Cumartesi Akşamı Salon’da! - Son Dakika

Joan As Polıce Woman 19 Mart Cumartesi Akşamı Salon’da!

16.03.2011 15:18
Joan As Polıce Woman 19 Mart Cumartesi Akşamı Salon’da!, System.String[]

Şarkıcı-Söz Yazarı Joan Wasser, Namı Diğer Joan As Police Woman, Garanti Caz Yeşili Kapsamında 19 Mart C.tesi Akşamı Saat 22.30'da Salon'da Hayranlarıyla Buluşacak.

Indie rock alemlerinde kadife sesli kadın olarak tanınan Joan as Police Woman'ın konseri, Mart ayının kaçırılmayacak gecelerinden olacak.

Konser ve albümlerinde Lou Reed, Sherly Crow, Dave Gahan, Elton John, Antony and the Johnsons, Rufus Wainright gibi isimlerle iş birliği yapan Joan Wasser, henüz ilkokul yıllarında piyano ve keman çalarak başladığı müzik hayatına, genç yaşta evden kaçışıyla birlikte profesyonel olarak devam etti. Erkek arkadaşı Jeff Buckley'nin trajik ölümünün ardından, Buckley'nin müzisyen arkadaşlarıyla bir araya gelerek Black Beetle'ı kurdu. Erkek arkadaşının anısına kurduğu bu toplulukla, ilk defa kendi şarkılarını yazmaya başladı.

Joan Wasser, solo projesi olan Joan As Police Woman ismiyle ilk albümünü 2006 yılında yayımladı. Müzik otoriteleri tarafından çok beğenilen Real Life'ın ardından, 2008 yılında ikinci albümü To Survive'la, 30'lu yaşlarının sonunda kazandığı şöhreti pekiştirdi. Henüz 24 Ocak'ta yayımlanan son albümü The Deep Field ise sanatçının tartışmasız en iyi ve en önemli albümü olarak kabul ediliyor.

Joan as Police Woman konserinin biletleri 35 TL ve 25 TL (öğrenci) üzerinden temin edilebilir. Salon biletleri, Biletix satış kanalları ve Salon gişesinden temin edilebilir. Tüm bilet alımlarında kredi kartı geçerlidir. Lale Kart sahipleri bilet alımlarında %25'e varan özel indirimlerden yararlanabilirler. Salon programı hakkında ayrıntılı bilgi için www.saloniksv.com adresi ziyaret edilebilir.

SALON

İstanbul Kültür Sanat Vakfı

Nejat Eczacıbaşı Binası

Sadi Konuralp Caddesi No: 5, Şişhane

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Kültür Sanat Joan As Polıce Woman 19 Mart Cumartesi Akşamı Salon’da! - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Masumlar Apartmanı'nın 13. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Gülben, çöp evi ateşe veriyor Canlı yayında "Ordu Katar'a satıldı" tartışması! CHP'li Erdal Aksünger, Serkan Toper'in üzerine yürüdü CHP'de bir taciz iddiası daha! Mağdur kadının ifadeleri kan dondurdu Yasak Elma'nın Şahika'sı Nesrin Cavadzade'nin diziden ayrılacağı iddia edildi İnsansız Hava Aracı AR-GE Merkezi'ni görüntüleyen 2'si Rus 3 kişi gözaltına alındı Ayşecan Tatari suda doğum yaptığı anları paylaştı! Fotoğrafın altına yazdıkları herkesi duygulandırdı Hafta sonu 56 saat sürecek sokağa çıkma kısıtlaması başladı! Neleri yapmak serbest, kimler yasaktan muaf? Kahramanmaraş'ta polisimizi şehit eden katilin cenazesi morgda kaldı