Johhny Depp'in Yeni Filmi Lone Ranger'ın Çekimlerine Başlandı - Son Dakika

Johhny Depp'in Yeni Filmi Lone Ranger'ın Çekimlerine Başlandı

01.03.2012 14:55
Johhny Depp'in Yeni Filmi Lone Ranger'ın Çekimlerine Başlandı, System.String[]

Disney ve Jerry Bruckheimer Films'in epik serüveni Lone Ranger'ın New Mexico, Arizona, Utah ve Colorado'da yapılacak olan dış çekimlerine başlandı.

Film, gişede büyük başarı yakalayan ilk üç Karayip Korsanları filminin yapımcı ekibini yeniden bir araya getiriyor: Yapımcı Jerry Bruckheimer, Yönetmen Gore Verbinski ve ikonik Kaptan Jack Sparrow'u, Akademi Ödülü'ne aday olan bir performansla canlandıran ve Verbinski'nin Akademi Ödüllü Rango'sunun başkarakterini seslendiren Johnny Depp.

Johnny Depp, ruh savaşçısı Tonto'yu canlandırırken Arnie Hammer (Sosyal Ağ, J. Edgar) filmin diğer başrolünü oynuyor. Depp ve Hammer'a uluslararası oyunculardan oluşan prestijli bir kadro eşlik ediyor. Bunların arasında iki Akademi Ödülü adaylığı bulunan Michael Clayton, (Yatak Odasında), Altın Küre ve Emmy Ödüllü Tom Wilkinson, Jerry Bruckheimer'in yapımcılığını üstlendiği Armageddon, Pearl Harbor ve Kara Şahin Düştü gibi filmlerle tanınan William Fichtner, Emmy Ödülü sahibi Barry Pepper (televizyon dizisi The Kennedys, İz Peşinde, Er Ryan'ı Kurtarmak), James Badge Dale (Gri Kurt, televizyon dizileri The Pacific ve Rubicon), Ruth Wilson (televizyon dizileri Jane Eyre ve Luther) ve iki Akademi Ödülü, altı Altın Küre adaylığı bulunan Helena Bonham Carter ( Zoraki Kral, Alice Harikalar Diyarında) yer alıyor. Filmin Türkiye'de 7 Haziran 2013'te gösterime girecek.

Maskeli Süvari, ünlü maskeli kahramanın yepyeni bir anlayışla hayata döndüğü, aksiyon ve mizah yüklü olduğu kadar heyecanlı bir serüven. Film, Amerikan Yerlisi Tonto'nun (Johnny Depp) John Reid'i (Arnie Hammer) bir kanun adamından adalet efsanesine dönüştüren, daha önce anlatılmamış öyküleri aktarırken, seyirciyi birlikte çalışmayı öğrenmek zorunda kalan zoraki kahramanların arasındaki komik çatışmalarla dolu bir kaçış yolculuğuna davet ediyor.

Filmin Türkiye'de 7 Haziran 2013'te gösterime girecek.

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Johhny Depp'in Yeni Filmi Lone Ranger'ın Çekimlerine Başlandı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

NATO Genel Sekreteri Stoltenberg: Dağlık Karabağ'daki çatışmanın tarafı değiliz ABD, Karabağ savaşına dahil oldu! Azerbaycan ve Ermenistan Dışişleri Bakanları Washington'a gidiyor Borsa 6 Şubat'tan bu yana en yüksek kapanışını gerçekleştirdi Tartıştığı eşini silahla yaralayan koca, küçük kızıyla kendini eve kapattı Everton, Beşiktaş'a Cenk Tosun'u önerdi Azerbaycan'dan vatandaşlarını cepheye çağıran Paşinyan'a sert tepki: Çözüm taraftarı olmadığını bir kez daha ortaya koydu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın maaşına zam! İşte önümüzdeki yıl alacağı ücret Turkcell'in Türkiye Varlık Fonu'na devri resmen onaylandı