John Wick'in sevilen oyuncusu hayatını kaybetti! - Son Dakika

John Wick'in sevilen oyuncusu hayatını kaybetti!

18.03.2023 13:26
John Wick'in sevilen oyuncusu hayatını kaybetti!

John Wick serisinin sevilen aktörü Lance Reddick 60 yaşındak gözlerini yumdu. Peki Reddick'in ölüm nedeni ne?

John Wick, The Wire, Resident Evil ve Fring birçok filmde ve televizyon dizisinde boy gösteren Lance Reddick, 60 yaşında hayata gözlerini yumdu. Ünlü oyuncunun ölüm nedeni açıklanmadı, ancak polis kaynakları, doğal yollardan öldüğünü ortaya koydu.

Lance Reddick 60 yaşında gözlerini yumdu

TMZ tarafından hazırlanan rapora göre Lance Reddick, ölmeden önce en son John Wick 4 basın galasında görüldü. Ayrıca ölümünden bir gün önce paylaştığı sosyal medyada videosunda, evde köpekleriyle birlikte oynuyordu. 60 yaşındaki aktörün ölüm sebebi henüz belirsiz.

John Wick'in sevilen oyuncusu hayatını kaybetti!

Reddick, popüler film ve TV dizilerinde oynadığı sert karakterler ile tanınıyordu. İlkeli ve şefkatli karakterleri canlandıran ünlü oyuncu, sinema dünyasında unutulmaz bir figür haline gelmişti. En dikkate değer rollerinden bazıları The Wire'da Cedric Daniels, Fringe'de Philip Broyles ve Bosch'ta Irvin Irving oldu.

https://shiftdelete.net/2023-oscar-odulleri-aciklandi

John Wick serisinde ise Charon rolüne hayat verdi. 24 Mart'ta vizyona girecek John Wick 4'te de rolünü oynamaya devam edecekti. Bununla birlikte oyun dünyasında da önemli bir yeri vardı. Reddick, Destiny 2'de Titan Vanguard komutanı Zavala karakterini seslendirdi.

Lance Reddick'in ani ölümü sevenlerini ve sinema dünyasını şok etti. Ölüm nedeni hala bilinmiyor. Ancak rol arkadaşlarının aktardığına göre, "bir aktör ve seslendirme sanatçısı olarak mirası, etkileyici çalışmalarıyla yaşamaya devam edecek".

And the beat goes on… #dogsoftwitter pic.twitter.com/CUL4BTN568

— Lance Reddick (@lancereddick) March 15, 2023

Peki sizler bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Aşağıdaki Yorumlar kısmından fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Shiftdelete
YORUMLAR
500

Son Dakika Teknoloji John Wick'in sevilen oyuncusu hayatını kaybetti! - Son Dakika


Advertisement