Josef transferinin perde arkasını Beşiktaşlı yönetici Torunoğulları anlattı: Menemenden sonra anlaştık - Son Dakika

Josef transferinin perde arkasını Beşiktaşlı yönetici Torunoğulları anlattı: Menemenden sonra anlaştık

17.05.2021 17:03
Josef transferinin perde arkasını Beşiktaşlı yönetici Torunoğulları anlattı: Menemenden sonra anlaştık, System.String[]

Beşiktaş'ta şampiyonluğun ardından transferden sorumlu yönetici Erdal Torunoğulları açıklamalarda bulundu. Bu sezon şampiyonlukta büyük pay sahibi olan Josef de Souza transferinin perde arkasını anlatan Torunoğulları, "Josef ile pazarlık yaparken oturduk menemen yedik. Menemenden sonra anlaştık. 'Ağabey keşke parasını ben verseydim, maaşım nereden nereye geldi' dedi. Öyle pazarlık yapmıştım" şeklinde konuştu.

Beşiktaş'ta tarihi şampiyonluğun ardından açıklamalar gelmeye devam ediyor. Kartal'da transfer ve futbol yapılandırmasından sorumlu yönetici Erdal Torunoğulları nefes kesen sezonu değerlendirdi. Torunoğulları'nın Josef transferinin gerçekleşme şeklini anlattığı kısım ise dikkat çekti.

Erdal Torunoğulları'nın açıklamaları şöyle:

"BİZ BEŞİKTAŞLIYIZ"

" Necip Uysal'ı Beşiktaşlılar unutmasın. Maaşında istediğimiz fedakarlığı yaptı. 'Erdal Ağabey siz yöneticisiniz, siz gidicisiniz, biz kalıcıyız, biz Beşiktaşlıyız, bu kulüp bizim. Yapmayacağız da ne yapacağız' dedi.

"GÖRÜŞMEDEN ÖNCE KAJU İSTEDİ"

En kolay transferimiz Josef, en zoru Mensah oldu. Trabzonspor, Galatasaray da çok istedi. Berna Hanım'ın kafası karıştı. Çok yetenekliydi ama en düşük performansı da ondan aldık. Konoplyanka ile görüşmek için Dinyeper'e gitmiştik. Babası kaju istedi görüşmeden önce. Kaju alıp görüşmeye gittik. Önceden haberi çıktığı için Gökdeniz Bayrakdar transferine nokta koyamadık.

"KEŞKE PARASINI BEN VERSEYDİM"

Josef ile pazarlık yaparken oturduk menemen yedik. Menemenden sonra anlaştık. 'Ağabey keşke parasını ben verseydim, maaşım nereden nereye geldi' dedi. Öyle pazarlık yapmıştım.

"RACHID'IN HAKKINI VERMEYE ÇALIŞACAĞIZ"

Ghezzal şampiyon bir takımın oyuncusu. Şampiyonlar Ligi'nde oynayacak bir oyuncudan bahsediyoruz. Bunları da değerlendirecektir. Rachid'in hakkını vermeye çalışacağız, vereceğiz. Karşımıza çok enteresan rakamlar çıkarsa yapacak bir şey yok. Alternatif oyuncular var, oyuncudan yana sıkıntı olmaz."

Josef transferinin perde arkasını Beşiktaşlı yönetici Torunoğulları anlattı: Menemenden sonra anlaştık

Son Dakika Spor Josef transferinin perde arkasını Beşiktaşlı yönetici Torunoğulları anlattı: Menemenden sonra anlaştık - Son Dakika Spor


YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika

Çırılçıplak pozuyla çok konuşulan Eda Taşpınar, şimdi de bikinisiyle gündeme bomba gibi düştü 00:12 Çırılçıplak pozuyla çok konuşulan Eda Taşpınar, şimdi de bikinisiyle gündeme bomba gibi düştü İşte annelik böyle bir şey! Fedakar leylek, ölüm pahasına yavrularını korudu 22:23 İşte annelik böyle bir şey! Fedakar leylek, ölüm pahasına yavrularını korudu Maç öncesi Türkiye'yi hafife alan Galler hocası, zafer sonrası havasını attı: 5 farklı kazanabilirdik 21:56 Maç öncesi Türkiye'yi hafife alan Galler hocası, zafer sonrası havasını attı: 5 farklı kazanabilirdik
Milli Takım gruptan nasıl çıkar? İmkansız gibi ama mucize bizim işimiz 21:12 Milli Takım gruptan nasıl çıkar? İmkansız gibi ama mucize bizim işimiz Saadet Partisi'ndeki gerilimde yeni perde! Eski Genel Başkan Mustafa Kamalak da safını seçti 19:31 Saadet Partisi'ndeki gerilimde yeni perde! Eski Genel Başkan Mustafa Kamalak da safını seçti Bakan Koca'nın paylaştığı 1 günde 224 kişiye aşı yapan Sabire hemşire konuştu 18:32 Bakan Koca'nın paylaştığı 1 günde 224 kişiye aşı yapan Sabire hemşire konuştu
Gaziantep'te bir işletmeci intihardan vazgeçirmeye çalıştığı adam tarafından öldürüldü 17:49 Gaziantep'te bir işletmeci intihardan vazgeçirmeye çalıştığı adam tarafından öldürüldü Son zamanlarda artan polis intiharları sosyal medyanın gündemine oturdu 15:38 Son zamanlarda artan polis intiharları sosyal medyanın gündemine oturdu
Advertisement