Juventus, Ronaldo'yu Neymar için takasda kullanmayı planlıyor - Son Dakika

Juventus, Ronaldo'yu Neymar için takasda kullanmayı planlıyor

11.11.2020 21:01

Juventus'tan ayrılması gündeme gelen Cristiano Ronaldo'nun Paris Saint Germain'li golcü Neymar'ın transferi için takasta kullanılacağı iddia edildi.

Juventus'tan ayrılacağı konuşulan Portekizli dünyaca yıldız Cristiano Ronaldo ile ilgili dev bir takas gündeme geldi.

İtalyan kulübünün maaş yükü nedeniyle yollarını ayırmayı düşündüğü Ronaldo'yu Paris Saint Germain'li yıldız Neymar'ın transferi için takasta kullanmayı düşündüğü iddia edildi.

Ronaldo'nun maaş yükü, bir süredir Juventus'u rahatsız eden konular arasında aktarılıyor. Portekizli yıldızın sözleşmesi, 2022 yılında sona erecek. Şu an aldığı maaş nedeniyle Juventus'un büyük bir yük üstlendiği belirtilen haberde bu yükü azaltmanın tek yolu olarak da Ronaldo ile 2021 yazında yolların ayrılması olarak gösteriliyor.

NEYMAR'A KARŞILIK RONALDO

Cristiano Ronaldo'nun mevcut maaşını üstlenebilecek çok az sayıda takım varken yıllardır isminin anıldığı ekip PSG'nin öne çıktığı belirtmekte. PSG'de ise Brezilyalı yıldız Neymar'ın sözleşmesi, tıpkı Ronaldo'nunki gibi 2022'de sona erecek. Henüz bir sözleşme uzatma gerçekleşmemişken Juventus'un yaz aylarında Neymar'ı kadrosuna katacak bir teklifte Cristiano Ronaldo'yu da takas unsuru olarak kullanmak istediği aktarılmakta.

Juventus, Ronaldo'yu Neymar için takasda kullanmayı planlıyor

Son Dakika Spor Juventus, Ronaldo'yu Neymar için takasda kullanmayı planlıyor - Son Dakika Spor


YORUMLAR (2)

Son Dakika

İmamoğlu'nun Galatasaray'a bağış yapması sosyal medya kullanıcılarını ikiye böldü! Fenerbahçeliler İBB Başkanını kendi kampanyalarına davet etti Mehmet Ali Erbil'in konuk olduğu İbo Show'da duygusal anlar! Gözyaşları sel oldu Kız arkadaşına intihar mesajı atan genç için ekipler seferber oldu Sağlık Bakanı Koca, haritayla paylaştı! İşte il il aşı olanların sayısı Kuraklık tehlikesi sonrası yeni düzenleme hayata geçti! Binalarda yağmur suyu toplama sistemi artık zorunlu Erdoğan Bayraktar'dan çok konuşulacak Muharrem İnce paylaşımı! Yeni kurulacak partiye mi katılıyor? Güneşli havaları unutun! Kar geri geliyor, hafta boyunca sürecek 5 çocuğunu öldürüp evi ateşe veren kadın canına kıydı, bıraktığı not tüyler ürpertti