K Yetki Belgesi, Karaman'dan Alınabilecek - Son Dakika

K Yetki Belgesi, Karaman'dan Alınabilecek

26.11.2012 16:40
K Yetki Belgesi, Karaman'dan Alınabilecek, System.String[]

Karaman Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Mustafa Toktay, nakliye işiyle uğraşan esnafın K Yetki Belgesi'ni artık Karaman'dan alabileceğini bildirdi.

Karaman Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Mustafa Toktay, nakliye işiyle uğraşan esnafın K Yetki Belgesi'ni artık Karaman'dan alabileceğini bildirdi.

Toktay, yaptığı açıklamada, oda olarak üyelerine yardımcı olabilmek için çaba sarf ettiklerini belirtti.

Atıl vaziyette bulunan ve yapımı yılan hikayesine dönen hizmet binalarını bitirip taşındıktan sonra oda olarak üyelere daha iyi hizmet verebildiklerini ifade eden Toktay, şunları kaydetti:

"Üyelerimizin aidatları hakkaniyetle kullanılmış ve atıl durumdaki binamız Karaman'ın en modern binası şekline getirilerek hizmet vermeye başlanmıştır. K Yetki Belgeleri için Karaman'dan Adana'ya giden üyelerimizin mağduriyetini önleyecek çalışmalar yaptık. Karaman Milletvekili Mevlüt Akgün'ün de desteğiyle K Yetki Belgeleri'nin odamızda verilmeye başlanması sağlandı. Artık üyelerimiz K Yetki belgelerini odamızdan alabilecekler. Tüm nakliyeci esnafımıza hayırlı olsun."

Muhabir: Mehmet Çetin

Yayıncı: Murat Aslan - KARAMAN

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel K Yetki Belgesi, Karaman'dan Alınabilecek - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Hatay'da terör saldırısı! Herhangi bir can kaybı yok, operasyon devam ediyor Mehmet Akif Alakurt'tan yine gündeme bomba gibi düşecek hareket! İçki içip araç kullandı Ermenistan Başbakanı Paşinyan'ın eşi Anna Hakobyan: Kadın birlikleri oluşturup eğitimlere başlıyoruz Borcunu ödemeyen şahsı pompalı tüfekle vurup başında bekledi Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Ersin Tatar arasında dikkat çeken diyalog: Kapalı Maraş'ta piknik yapalım 16 yaşındaki çocuğun yerde bulduğu cisim elinde patladı, parmakları parçalandı Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya ayrıldı mı? Sosyal medya hesapları yalanladı Son Dakika: Fatih Terim, Galatasaray'daki görevine devam edeceğini duyurdu