Son Dakika Haberleri: Fünikülerde Kendini Tatmin Eden Tacizci, "Pişmanım" Deyip İlk Duruşmada Tahliye Oldu

Fünikülerde Kendini Tatmin Eden Tacizci, "Pişmanım" Deyip İlk Duruşmada Tahliye Oldu

11 ay önce

Kabataş-Taksim fünikülerindeki taciz davasında 1 yıl 6 ay hapis cezası veren mahkeme, hükmün açıklanmasını geri bırakarak sanığın tahliyesine karar verdi.

Kabataş- Taksim arası sefer yapan fünikülerde, gündüz saatlerinde genç tiyatro oyuncusu C.B.'nin maruz kaldığı tacize ilişkin davada, ilk duruşmada karar çıktı.

"KENDİNİ TATMİN EDİYORDU"

Gazete Habertürk'ten Serdar Kulaksız'ın haberine göre, geçen ay yaşanan rezaletin ardından önceki gün İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi'nde yapılan ilk duruşmada müşteki C.B. şikayetinden vazgeçti. C.B. olayı şöyle anlattı: "Fünikülere bindim. Arka beşli koltuğun sol tarafına oturdum. Sanık da diğer tarafta oturuyordu. Ben müzik dinleyerek dışarı bakıyordum. Yanımda oturmuyordu. Kafamı çevirdiğimde yanıma gelmişti, kendini tatmin ediyordu. Bana dokunmadı. Hemen kalktım, uzaklaştım. Daha sonra polislere haber verdim."


"PİŞMANIM" DEDİ, TAHLİYE OLDU

Tutuklu yargılanan 18 yaşındaki Ürdünlü Yusuf A. ise Türkiye'ye eğitim için geldiğini belirtip şunları söyledi: "İddianamede anlatılan olayı ben yaptım. Pişmanım. Müştekiden ve Türk devletinden özür dilerim."

Mahkeme suçun işleniş şekli, kastın yoğunluğu ve olayın meydana geldiği yeri dikkate alarak sanık Yusuf A.'ya 1 yıl hapis cezası verdi. Olayın teşhir yoluyla meydana geldiğini belirterek cezayı 1 yıl 6 ay hapse çeviren mahkeme, hükmün açıklanmasının geri bırakarak sanığın tahliyesine karar verdi.


YORUMLAR


Soyunarak Buz Tutmuş Göle Atlayan Çılgın Kadın, Ayağını Kırdı Kocasını Öldüren Kadın, Cezaevine El Sallayarak Gitti

AK Parti'nin Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Menderes Türel Oldu