Kaç Baba Kaç" Tiyatro Oyunu İçin Salon Doldu Taştı - Son Dakika

Kaç Baba Kaç" Tiyatro Oyunu İçin Salon Doldu Taştı

24.11.2018 12:52

"Kaç baba kaç" tiyatro oyunu için salon doldu taştıBİLECİK - Bilecik Belediyesi tarafından gerçekleştirilen 13. Uluslararası Bilecik Tiyatro Festivali kapsamında sahne alan "Kaç Baba Kaç" adlı tiyatro oyunu için tiyatroseverler salonu doldurdu.

"Kaç baba kaç" tiyatro oyunu için salon doldu taştı

BİLECİK - Bilecik Belediyesi tarafından gerçekleştirilen 13. Uluslararası Bilecik Tiyatro Festivali kapsamında sahne alan "Kaç Baba Kaç" adlı tiyatro oyunu için tiyatroseverler salonu doldurdu..

Bilecik Belediyesi Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezinde sahne alan oyunda usta oyuncular, tiyatroseverlere keyifli anlar yaşattı. AK Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı ve eşi Fatma Yağcı ile Belediye Başkanı Nihat Can ve eşi Nesrin Can'ın da izlediği oyun, seyircilerden tam not aldı.

İrfan Kangı'nın yönetmenliğini, çevirmenliğini ise Haldun Dormen'in yaptığı komedi türündeki oyunda; Dost Elver, Ebru Karanfilci, Hakan Bulut, İrfan Kangı, Merve Sevi, Meltem Parlak, Murat Ergür, Orçun Kaptan, Özgür Şenyer, Sibel Tomaç ve Ferdi Akarnur gibi önemli isimler rol aldı.

Belediye Başkanı Nihat Can da sahne alan oyundaki bütün oyunculara teşekkür ettiğini belirterek, onlara ilimiz toprağından yapılmış vazolar hediye etti.

Usta oyuncu Ferdi Akarnur ise kuliste yaptığı açıklamada Bilecik'in ve Bileciklilerin sanata ve sanatçıya vermiş olduğu öneme teşekkür ederek, bundan büyük mutluluk duyduklarını kaydetti.

Kaç Baba Kaç Tiyatro Oyunu İçin Salon Doldu Taştı
Kaç Baba Kaç Tiyatro Oyunu İçin Salon Doldu Taştı
Kaç Baba Kaç Tiyatro Oyunu İçin Salon Doldu Taştı
Kaç Baba Kaç Tiyatro Oyunu İçin Salon Doldu Taştı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Kaç Baba Kaç' Tiyatro Oyunu İçin Salon Doldu Taştı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Aleyna Tilki'nin yıllar önce İstiklal Caddesi'nde türkü söylediği video ortaya çıktı Bakan Albayrak'tan istihdam müjdesi: Hazine ve Maliye Bakanlığı'na 5 bin personel alınacak Son Dakika: Yüz yüze eğitimde üçüncü aşamanın detayları belli oldu 15 yıldır komada olan prens, ilk kez elini oynattı Bursa'da "damsız" girme kavgası cinayetle bitti Eşinden ayrılan şahıs bunalım geçirdi, sokağı birbirine kattı Tekstil işçisi kahvehane tuvaletinde bileğini keserek intihar etti Erdoğan'ın S-400 açıklamasının hemen ardından ABD'nin vize işlemlerini askıya alması dikkat çekti