Kaçak hafriyat dökümü denetiminde karşılaşılan plakasız kepçe otoparka çekildi - Son Dakika

Kaçak hafriyat dökümü denetiminde karşılaşılan plakasız kepçe otoparka çekildi

25.04.2022 14:19

- Kaçak hafriyat dökümü denetiminde karşılaşılan plakasız kepçe otoparka çekildi Arnavutköy'de kaçak hafriyat dökümü denetimleri sırasında plakası ve şasi numarası olmayan bir kepçeyle karşılaşan ekipler, aracın çalıntı olabileceği şüphesiyle yediemin otoparkına çekti.

- Kaçak hafriyat dökümü denetiminde karşılaşılan plakasız kepçe otoparka çekildi

İSTANBUL - Arnavutköy'de kaçak hafriyat dökümü denetimleri sırasında plakası ve şasi numarası olmayan bir kepçeyle karşılaşan ekipler, aracın çalıntı olabileceği şüphesiyle yediemin otoparkına çekti.

Arnavutköy İlçe Emniyet Müdürlüğü, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Arnavutköy ilçe zabıta ekipleri kaçak hafriyat dökümü denetimleri gerçekleştirirken Ömerli Mahallesi Ekin Sokak üzerinde plakasız bir kepçe ile karşılaştı. Kaçak döküm yapılan yerdeki toprakları düzlemek amacıyla kullanılan sarı renkte şasi numarası da olmayan aracı inceleyen ekipler çalıntı olabileceği ihtimali üzerinde durdu. Ekipler plakası olmayan aracı güvenlik nedeniyle kurtarıcıyla Oğuzhan yediemin otoparkına çekti.

YORUMLAR
500
Hadımköy'de yollar kaçak hafriyattan geçilmez oldu Hadımköy'de yollar kaçak hafriyattan geçilmez oldu KASTAMONU - Su baskını nedeniyle mahsur kalanlar kepçeyle kurtarıldı KASTAMONU - Su baskını nedeniyle mahsur kalanlar kepçeyle kurtarıldı Kayıp kepçe operatörünü arama çalışmaları sürüyor (3) Kayıp kepçe operatörünü arama çalışmaları sürüyor (3)
Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Kaçak hafriyat dökümü denetiminde karşılaşılan plakasız kepçe otoparka çekildi - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement