Kaçıklar Üniversitesi 3 Filmi - Son Dakika

Kaçıklar Üniversitesi 3 Filmi

21.12.2013 05:29
Kaçıklar Üniversitesi 3 Filmi, System.String[]

Kaçıklar Üniversitesi 3 filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Kaçıklar Üniversitesi 3 filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Van, üniversitede ilk yılına başlayacaktır ve bu zamanlarının çoğunu kendi tarzında yaşamak istemektedir. Van’in gözden kaçırdığı bir nokta söz konusudur: Başlayacağı üniversite, çevredeki en sıkı üniversitelerden biridir. Bu durumda Van’in yapabileceği tek şey, olabildiğince iyi ve sıkı çalışıp, iş parti yapmaya geldiğinde kimsenin Van’e karşı çıkmamasını sağlamaktır.

Yönetmen: Harvey Glazer

Senaryo: Todd McCullough , David Wagner , Brent Goldberg

Oyuncular: Nestor Aaron Absera , Steve Talley , Kurt Fuller, Kristin Cavallari , Jonathan Bennett

Filmin Türü: Komedi 0,

Orijinal Adı: Van Wilder 3: Freshman Year

Yapımcı Firma: Paramount Famous Productions

Yapım Yılı: 2009

Yapım Ülkesi: ABD

Orijinal Dili: İngilizce

Filmin Süresi: 98 dk.

Dağıtıcı Firma: 0

Kaçıklar Üniversitesi 3 Filmi

- Kaynak: InterSinema.com

Son Dakika Sinema Kaçıklar Üniversitesi 3 Filmi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Kızılay'dan 'askıda pizza' kampanyası Merkel'in Bakanlar Kurulu toplantısı yaptığı sırada bir saldırgan, Başbakanlık binasına araçla saldırı girişiminde bulundu Yukatel Denizlispor'da Robert Prosinecki dönemi sona erdi Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan yerli korona aşısı için tarih verdi: Nisan ayında uygulama seviyesine getirmeyi planlıyoruz Son Dakika: Fenerbahçe - Beşiktaş derbisini Tugay Kaan Numanoğlu yönetecek Masumlar Apartmanı'na damga vuran sahne! Gülben, Esra'ya gözleri oyulmuş bebek yolladı Türk profesör Uğur Şahin'in koronavirüs aşısı, Hacettepe'de eksi 72 derecedeki dolapta saklanıyor Boşanmak istedi diye çocuklarının gözü önünde karısının boğazı kesti: Daha öldüremedim, nereye?