Son Dakika Haberleri: Kaçtı mı Kaçırıldı mı? İzmir'de, 1 Yıl Önce Evlenen Genç Kadın Sırra Kadem Bastı

Kaçtı mı Kaçırıldı mı? İzmir'de, 1 Yıl Önce Evlenen Genç Kadın Sırra Kadem Bastı

6 ay önce

İzmir'de bir yıl önce evlenen genç kadın ardında hiçbir iz bırakmadan kayıplara karıştı. Karısından 48 saattir haber alamayınca polise başvuran eşi "Karımın zorla kaçırıldığını düşünüyorum" dedi.

İzmir'de 1 yıl önce araç takip sistemleri sorumlusu Orçun Kumsündü ile evlenen 25 yaşındaki Sevda Kumsündü'den 48 saattir haber alınamıyor. Eşinin kaçırıldığını iddia eden Orçun Kumsündü, "Ne maddi ne manevi, hiçbir sorunumuz yok. Zorla kaçırıldığını düşünüyorum" dedi.

EN SON İKİ GÜN ÖNCE EVİNDEN ÇIKARKEN GÖRÜLDÜ

Birkaç gün öncesine kadar Çiğli'de bir mağazada çalışan ve yaşadığı bir tartışma sonucu işi bırakan genç kadın, en son iki gün önce sabah saatlerinde evinden çıkarken görüldü.

GÜVENLİK KAMERALARI TAKİBE ALINDI

Orçun Kumsündü'nün başvurusunun ardından inceleme başlatan polis ekipleri, çevredeki güvenlik kameralarını takibe aldı.

"KAÇIRILDIĞINI DÜŞÜNÜYORUM"

İlk belirlemelere göre genç kadının yanında herhangi bir çanta olmadan taksiye binip en son Adnan Menderes Havalimanı iç hatlar bölümüne gittiği görüldü. Sevda Kumsündü'den o günden beri haber alınamıyor. Eşi ile kaybolmadan bir gün önce annesinin evine yemeğe gittiklerini söyleyen Orçun Kumsündü, "Sevda ile aramızda hiçbir sorun yok. Ben kaçtığını ama bunun da zorla yaptırıldığını düşünüyorum" diye konuştu.


YORUMLAR


Bayburt'ta Kömür Diye Toplanıp Yakılan Taşın Kehribar Olduğu Öğrenilince, Bir Çok Ülke Almak İçin Sıraya Girdi Doğru Çıkan Tahminleriyle Bilinen Google, Türkiye'deki Yerel Seçim İçin Öngörüsünü Açıkladı

Hasta Çocuklar Ağlayarak Sıra Beklerken Doktor Bilgisayarından Oyun Oynadı