Kaçtığı Sevgilisi Onu Erkeklere Sattı - Son Dakika

Kaçtığı Sevgilisi Onu Erkeklere Sattı

07.09.2012 19:04
Kaçtığı Sevgilisi Onu Erkeklere Sattı, System.String[]

Antalya'da kaçtığı erkek arkadaşının tecavüzüne uğrayan genç kız sonra da fuhuş şebekesine satıldı.

Antalya'da kaçtığı erkek arkadaşının 10 gün boyunca tecavüzüne uğrayan, satıldığı fuhuş şebekesi tarafından 1 ay boyunca erkeklere pazarlanan 17 yaşındaki N.D., tutulduğu çiftlik evinden kaçıp polise sığındı. Genç kızın ifadeleri doğrultusunda yakalanan 4 kişiden 3'ü tutuklandı.

4 ay önce evden kaçan N.D., erkek arkadaşı M.Ş.'nin tecavüzüne uğradı. 10 gün boyunca zorla tuttuğu kıza cinsel saldırıda bulunan M.Ş., ardından N.D.'yi fuhuş şebekesine satıp ortadan kayboldu. 1 ay boyunca zorla erkeklere pazarlanan N.D., bir yolunu bulup tutulduğu çiftlik evinden kaçarak polise sığındı. Pedagog eşliğinde ifade veren N.D., yaşadıklarını şöyle anlattı:

"M.Ş. ile arkadaşlık ediyorduk. Onunla kaçtık. Sonra beni götürdüğü evde birlikte olmak istedi. Ben kabul etmedim, ama bana zorla sahip oldu. Benimle evleneceğini söylüyordu. Bir gün beni alarak artık burada kalamayacağımızı söyleyip çiftlik evine götürdü. Burada Müslüm diye bir arkadaşı vardı. Onların evinde kalacağımı söyledi. Sonra beni erkeklere satacaklarını öğrendim. Çok ağladım ama dinlemediler. Kabul etmeyince dövüp tehdit ettiler ve 1 ay boyunca getirdikleri müşterilerle ilişkiye zorladılar. Sürekli dayak yedim ve ağladım. Her gün kaçma planları yapıyordum. Bulunduğumuz çiftlik evi her yere hakimdi. Eve gelmek ve gitmek isteyen herkesi rahatça görebiliyorlardı. Ancak evi görmeleri çok zordu. Ben bir yolunu bulup kaçtım, orada başka kızlar da var."

ÇİFTLİK EVİNE BASKIN

N.D.'nin ifadeleri üzerine savcılık, Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekiplerine soruşturma talimatı verdi. Ahlak Bürosu dedektifleri geçen Mayıs ayında kimliklerini belirlediği şüphelileri teknik takibe aldı. Polis 3 ay süren teknik ve fiziki takibin ardından önceki gün akşam saatlerinde operasyon için harekete geçti. Şüphelilerin Merkez Aksu İlçesi Cihadiye Mahallesi'nde kaldıkları çiftlik evine operasyon düzenlendi. Polis baskını sırasında evden kaçan şüpheliler ağaçlık alana giderek izlerini kaybettirmek istedi. Ancak çok sayıda polis ekibinin yaptığı arama sonunda şüpheliler 45 yaşındaki Mehmet E., 42 yaşındaki Müslüm E. ve 26 yaşındaki Nezir E. gözaltına alındı. Evde yapılan aramalarda, Türkmenistan uyruklu hayat kadınları Leyla I. ve Ana B.Y. ile 7 erkek müşteri gözaltına alındı. Şüpheliler sorgulanmak üzere Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği'ne götürüldü.

Buradaki ifadeler kapsamında aynı gece 55 yaşındaki Aşır D. de gözaltına alındı.

Yabancı uyruklu 2 kadın sınırdışı edilmek üzere Yabancılar Şubesi'ne teslim edilirken, 7 müşteri ise ifadelerinin ardından serbest bırakıldı. 4 şüpheli ise iki gün süren sorgularının ardından 'insan ticareti yapmak', 'küçük yaşta çocuğu fuhuşa sevk etmek', 'fuhşa aracılık ve yer temin etmek' suçlarından adliyeye sevk edildi. Şüphelilerden Mehmet E., Müslüm E. ve Nezir E. çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı, Aşır D. tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Polis, genç kıza tecavüz edip fuhuş şebekesine satan M.Ş.'yi de yakalamaya çalışıyor. - Antalya

Kaçtığı Sevgilisi Onu Erkeklere Sattı
Kaçtığı Sevgilisi Onu Erkeklere Sattı
Kaçtığı Sevgilisi Onu Erkeklere Sattı
Kaçtığı Sevgilisi Onu Erkeklere Sattı
Kaçtığı Sevgilisi Onu Erkeklere Sattı
Kaçtığı Sevgilisi Onu Erkeklere Sattı
Kaçtığı Sevgilisi Onu Erkeklere Sattı
Kaçtığı Sevgilisi Onu Erkeklere Sattı

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Kaçtığı Sevgilisi Onu Erkeklere Sattı - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika! İzmir'de 5 şiddetinde artçı bir deprem meydana geldi Ünlü isimler, Türkiye'yi ayağa kaldıran İzmir depreminin ardından sessiz kalamadı 16 yaşındaki İnci depremden 17 saat sonra enkazdan yaralı olarak çıkarıldı Sığacık'ta boğulan tekerlekli sandalyeli yaşlı kadının bulunma anları kamerada Söke'de deprem sırasında taş ocağından kopan kaya parçaları korkuttu Son Dakika: İzmir'de kurtarma çalışmalarının simge ismi Buse, 9.5 saat sonra enkazdan kurtarıldı Yakınları, Kulalı anne-kızın enkaz altında olduğunu sosyal medya hesaplarından paylaştı Tekerlekli sandalyedeki vatandaş, deniz yükseldiği sırada boğularak hayatını kaybetti