Kadıköy Belediyesi Kitap Günleri 13 Aralık'ta Ckm'de Başlayacak - Son Dakika

Kadıköy Belediyesi Kitap Günleri 13 Aralık'ta Ckm'de Başlayacak

07.12.2013 12:21
Kadıköy Belediyesi Kitap Günleri 13 Aralık'ta Ckm'de Başlayacak, System.String[]

Kadıköylüleri, kitap ve yazarıyla buluşturacak olan Kadıköy Belediyesi Kitap Günleri, 13 Aralık'ta Caddebostan Kültür Merkezi'nde (CKM) başlayacak.

Kadıköylüleri, kitap ve yazarıyla buluşturacak olan Kadıköy Belediyesi Kitap Günleri, 13 Aralık'ta Caddebostan Kültür Merkezi'nde (CKM) başlayacak.

Kadıköy Belediyesi'nden yapılan açıklamaya göre, bu yıl 7. düzenlenen ve 70 yayınevinin katılacağı Kitap Günleri, 15 Aralık'a kadar sürecek.

Kitap Günleri'nde aralarında, Prof.Dr. İlber Ortaylı, Mustafa Mutlu, Sunay Akın, Ümit Zileli, Selçuk Erdem, Ahmet Ümit, Eren Erdem, Üstün Dökmen, Barış Terkoğlu, Barış Pehlivan, Nazlıcan Özkan, Hande Kazanova, Yasemin Soysal, Can Bonomo, Yalçın Çakır, Arife Kalander, Mine Kırıkkanat, Erdal Sarızeybek, Doğan Cüceloğlu, Prof.Dr.Mehmet Bora Perinçek, Arda Odabaşı, Hakan Bıçakçı, Miyase İlknur, Mine Söğüt, Nur İçözü, Buket Uzuner, Orhan Bursalı, Fügen Ünal Şen, Hakan Bayrakçı ve Timur Soykan gibi edebiyat, siyaset ve basın dünyasından kişilerin katıldığı 15 söyleşi ve 35 imza etkinliği gerçekleşecek. - İstanbul

Kadıköy Belediyesi Kitap Günleri 13 Aralık'ta Ckm'de Başlayacak

- Kaynak: AA

Son Dakika Kültür Sanat Kadıköy Belediyesi Kitap Günleri 13 Aralık'ta Ckm'de Başlayacak - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Galatasaray'ın Nijeryalı futbolcusu Etobo, milli maçta sakatlandı Uzman isim, korona salgını ile yaygınlaşan karton bardaktaki tehlikeye dikkat çekti: Mikroplastikler beyne kadar ilerliyor Putin'den Ermenistan'ı yıkan sözler: Karabağ Azerbaycan'ın bir parçasıdır, Türkiye uluslararası hukuku ihlal etmekle suçlanamaz Taziye sonlandırılınca filyasyon ekibine saldırdılar: 1'i başhekim 3 sağlık çalışanı yaralandı Mısır'da çift cinsel organlı bebek dünyaya geldi 20 yaş altı vatandaşlar ne zaman sokağa çıkabilecek? İşte kısıtlamanın uygulanacağı saatler Hollanda, Türkiye ve Azerbaycan'a Dağlık Karabağ savaşı nedeniyle yaptırım kararı aldı Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni tedbirleri madde madde sıraladı! Hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması geri döndü