Kadıköy'de iki araç kafa kafaya çarpıştı! Yürekleri ağza getiren kazada sarsılan araç duvara tosladı - Son Dakika

Kadıköy'de iki araç kafa kafaya çarpıştı! Yürekleri ağza getiren kazada sarsılan araç duvara tosladı

07.07.2022 10:34

İstanbul'un Kadıköy ilçesi Koşuyolu Mahallesi'nde iki araç kafa kafaya çarpıştı. Yaşanan kazada araçlardan biri çarpışmanın etkisiyle duvara toslarken olayda kimsenin yaralanmaması sevindiren bir gelişme oldu.

İstanbul'un Kadıköy ilçesi Koşuyolu Mahallesinde korkutan bir trafik kazası meydana geldi. İki yolun birleştiği noktada yaşanan kazaya ilişkin güvenlik görüntüsü kayıtları da ortaya çıktı.

BÜYÜK KORKU YAŞADILAR

Korkutan kazanın görüntülerinde, hızla gelen aracın diğer yoldan gelen otomobil ile çarpıştığı anlar yer alıyor. Araçlardan biri çarpmanın etkisiyle sokaktaki duvara çarpıyor. Çıkan sesle birlikte çevredeki vatandaşlar da sürücüler de büyük korku yaşadı.

SON ANDA KURTULDU

Kazada şans eseri sürücüler ve araçtaki yolcular yara almadı. Çarpışma esnasında aracın çarptığı duvarın önünden geçen bir vatandaş ise saniyelerle kurtuldu.

YORUMLAR
500
Sultanbeyli'de 2 kamyon çarpıştı: 1 ölü Sultanbeyli'de 2 kamyon çarpıştı: 1 ölü İstanbul'da sevgili çift kabusu kamerada: Mahalleliye sataşıp camını kırdılar İstanbul'da sevgili çift kabusu kamerada: Mahalleliye sataşıp camını kırdılar

Son Dakika 3. Sayfa Kadıköy'de iki araç kafa kafaya çarpıştı! Yürekleri ağza getiren kazada sarsılan araç duvara tosladı - Son Dakika


Advertisement